Bezpečnost

Obecné bezpečnostní funkce

Zvýšení bezpečnosti je často dílem několika iniciativ. Soulad aplikací pro zdravotnictví s platnými pravidly vyžaduje široké zaměření.
Více informací
 
 
LA40

Bezpečnostní funkce pohonu

Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem řešení elektrických pohonů společnost LINAK dobře chápe význam kombinace kvality, bezpečnosti, funkčnosti a designu.
Více informací
 
 
CO71

Bezpečnostní funkce kontrolboxu

Společnost LINAK má k dispozici řadu inteligentních kontrolboxů OpenBus™. Kromě schopnosti koordinovat více pohonů a vytvářet složité a přesné pohyby nabízejí několik funkcí ke zvýšení bezpečnosti.
Více informací
 
 
HD80

Bezpečnostní funkce ručního ovládání

Vývoj ručního ovládání LINAK pro zdravotnická zařízení je založen na výzkumech a studiích použitelnosti k zajištění správné funkčnosti, intuitivního rozhraní a ergonomického designu.
Více informací
 
 
Schválení

Schválení

Kvalita a bezpečnost mají pro společnost LINAK stěžejní význam. Výrobci aplikací si musí uvědomovat požadavky na testování a certifikaci konečného zdravotnického zařízení.
Více informací
 
 
 

Bezpečnost pro zvýšení efektivity ve zdravotnictví
Bezpečnost se jako červená nit vine fázemi vývoje, výroby i rozsáhlého testování každého systému pohonů LINAK®. Pomáhá podporovat bezpečnost pacientů i ošetřovatelského personálu, ovlivňuje pracovní toky a zlepšuje provozuschopnost aplikací.

Polohovatelné zdravotnické aplikace využívající systémy pohonů LINAK® s rostoucím počtem bezpečnostních funkcí zvyšují úroveň bezpečnosti pro pacienty i ošetřující personál a prodlužují životnost samotného zařízení. Jejich kombinace zvyšuje úroveň efektivity, jež ošetřujícímu personálu uvolní ruce k péči o pacienty.

Bezpečnost je ve společnosti LINAK imperativem
Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace. Před uvolněním do prodeje musí všechny produkty LINAK bez výjimky podstoupit řadu náročných testů. Chceme vám tím pomoci splnit všechny požadované normy a standardy polohování aplikací a zajistit dlouhou a bezchybnou životnost.

Soubory

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.