Kontaktujte nás zde
 

Komunikační rozhraní LINAK

Využijte digitální potenciál svého podnikání ve zdravotnictví.

LCi ve stolním počítači a produktech LINAK

Bluetooth® nebo kabelová komunikace

LCi je komunikační protokol, jenž výrobcům OEM umožní vytvořit si software komunikující s kontrolboxy LINAK prostřednictvím kabelového (UART) nebo bezdrátového (Bluetooth) rozhraní.

Rozhraní LCi použité v kontrolboxu LINAK
 
 
Rozhraní LCi použité v kontrolboxu LINAK

Získávejte systémová data ze systémů LINAK v reálném čase

Získávejte informace o stavu systému a rychle identifikujte systémy vyžadující řešení problémů, čištění, servis nebo zobrazte oznámení o stavu, např. o vybitém akumulátoru či párování Bluetooth, abyste autorizovaným uživatelům bezpečně umožnili načíst historii používání, údaje o stavu pohonů a další informace.

 
 

Odesílání příkazů do systémů LINAK

LCi umožní výrobcům OEM vyvíjet vlastní systémové příkazy umožňující skvěle přizpůsobitelné ovládání pohonů prostřednictvím vlastního rozhraní navrženého vaším týmem.

Rozhraní LCi použité v kontrolboxu LINAK
 
 
Ilustrace rozhraní LCi

Úplná kontrola nad uživatelským rozhraním a funkcemi

Rozhraní LCi je pouze rámcem komunikace s kontrolboxy LINAK. Výrobci OEM mají plnou kontrolu nad přizpůsobením jejich integrace a mohou vyvíjet přesně takové nástroje či produkty, jež budou jejich podnikání nejlépe odpovídat.

 
 

Součást předplatného OneConnect

Řešení OneConnect je postaveno na systému LCi a komunikuje pomocí této technologie. OneConnect a LCi jsou proto sdruženy do jediného předplatného.

Další informace o řešení OneConnect

Mobilní aplikace LCi
 

 

Příklady použití LCi

  • Vývoj zařízení pro svalovou rehabilitaci, jež prostřednictvím databáze informuje o pokroku pacienta a omezuje rozsah pohybu končetiny během terapie
  • Vývoj přizpůsobeného rozhraní s dotykovou obrazovkou zobrazí stav akumulátoru systému či hmotnost pacienta zjištěnou vážicím systémem a umožní pohyb různých součástí systému.
  • Přenos stavových informací (nutnost servisu, slabý akumulátor, systémová chyba, požadované čištění, stav bezpečnosti) všech zdravotnických lůžek v zařízení do databáze probíhá prostřednictvím Bluetooth routeru.
 

Poznámka: LCi je vývojová sada vyžadující rozsáhlé programátorské znalosti a solidní porozumění komunikaci UART či Bluetooth a pro každého výrobce OEM tak nemusí být vhodná. Kliknutím na „získejte více informací“ můžete kontaktovat náš tým, jenž s vámi ochotně váš projekt podrobně probere. Rozhraní LCi je kompatibilní prostřednictvím rozhraní Bluetooth s kontrolboxy COL50, CO71, CO61 (vybrané verze), CA63 a CO53 (vybrané verze) nebo prostřednictvím kabelového připojení s kontrolboxy COL50, CO71, CO61, CO53 a CO65.

 

 Získejte více informací o řešení rozhraní LCi
pro své výrobky LINAK

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás