Kontaktujte nás zde
Jak systémy LINAK zlepšují ergonomii a přinášejí přidanou hodnotu nábytku

Plynulý, prakticky tichý provoz a široké portfolio produktů umožňujících vzájemnou kombinovatelnost. To jsou některé z charakteristik, jimiž zákazníci produkty společnosti LINAK v průběhu let popisují. Portfolio výrobků stále obohacujeme přidáváním nových funkcí a produktů. LINAK® PIEZO™ – náš antikolizní systém zamezující materiálním škodám je jedním z příkladů. Dalšími příklady jsou například funkce Kick & Click™, jež výrazně zkracuje dobu montáže kancelářských stolů a aplikace Desk Control™ usnadňující intuitivnější ovládání kancelářských stolů využitím technologie Bluetooth® a aplikací v mobilních zařízeních.

Také koncept polohovatelných kuchyňských aplikací  se vyvinul s obecně zvýšeným zaměřením na ergonomii a úsilím o zvýšení multifunkčnosti kuchyní.

Mnoho výrobců funkčního a pracovního nábytku po celém světě využívá jedno či více řešení LINAK k zajištění pohybu a zlepšení ergonomie ve svých produktech.

Několik příkladů uvádíme níže:

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Reference

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás