Bezpečnost

Obecné bezpečnostní funkce

 
 

Zvýšení bezpečnosti je často dílem několika iniciativ. Soulad aplikací pro zdravotnictví s platnými pravidly vyžaduje široké zaměření.

Ve společnosti LINAK se zaměřujeme především na specifické bezpečnostní funkce produktu. Zvažujeme však i celkové perspektivy obecné bezpečnosti.

Zajištění kabelů

Zajištění kabelů
Výrobky LINAK mají zámky kabelů k zajištění jejich spolehlivého připojení pro elektrické polohování aplikací. Společnost LINAK se trvale soustředí na vývoj produktů pro snadné a bezpečné upevnění kabelu a konstrukce kontrolboxů je vybavena pevným kabelovým zámkem. Zavřené horní víčko zajistí trvalé připojení kabelů a konektory budou chráněny před fyzickým namáháním a silnými čisticími prostředky.

 
PU kabel

EPR kabely
EPR kabely jsou stejně jako PU vedení flexibilní a zesílené. Nedojde tak k jejich narušení ani při vystavení hrubšímu zacházení. Jejich životnost je tak delší.

 
 
Test omyvatelnosti

Ochrana proti vodě
Mnoho zdravotnických aplikací musí při mytí odolávat vodě a čisticím prostředkům. Zvýšený důraz na hygienu znamená náročnější požadavky na krytí IP v aplikacích. Z tohoto důvodu jsou výrobky LINAK pro zdravotnictví vybaveny minimálním stupněm krytí IPX4. V případě potřeby však mohou být naše systémy vybaveny stupněm krytí až IPX6 Washable DURA™.

 
Servisní rozhraní COXX

Servisní rozhraní (SDT)
Rozhraní SDT umožňuje přečtení servisních dat z kontrolboxu OpenBus™ a informování o využívání systému pohonů. Rozhraní SDT podporuje preventivní údržbu signalizací opotřebení v dostatečném předstihu před selháním systému. Minimalizují se tak prostoje a údržbu lze naplánovat na příhodnou dobu. Efektivní údržba také pomáhá zamezit nesprávnému používání a prodlužuje tak životnost zařízení.

 

Klasifikace hořlavosti
Výrobky LINAK jsou zhotoveny z materiálů se stupněm hořlavosti UL 94 a splňují tak požadavky normy IEC 60601-1. K minimalizaci rizika nebezpečí vzniku požáru jsou kontrolboxy LINAK navíc vyrobeny z materiálu UL 94 V-0, jenž splňuje ještě přísnější požadavky, než stanovuje norma IEC 60601-1.


Přehled obecných bezpečnostních funkcí
Získejte rychlý přehled o našich obecných standardních a volitelných bezpečnostních funkcích.

Bezpečnostní funkce
 

Soubory

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.