Kontaktujte nás zde
Představujeme divizi MEDLINE® & CARELINE®
MEDLINE®& CARELINE® je divize společnosti LINAK zaměřující se na dodávání spolehlivých pohonů a lékařsky schválených systémů servopohonů pro zdravotnické aplikace. Patří sem vybavení lůžek, zákrokových lehátek/stolů a křesel pro nemocnice, sanatoria a léčebná střediska včetně zvedáků pacientů a kolečkových křesel.

Od roku 1990 si divize MEDLINE & CARELINE udržuje celosvětovou pozici předního dodavatele špičkových řešení. Cílem je pomoci zákazníkům získat na dynamických trzích náskok a v konečných důsledcích zlepšit život pacientů i ošetřovatelů v nemocnicích, sanatoriích, nejrůznějších léčebných střediscích i soukromých bytech po celém světě.

Společnost LINAK vždy pečlivě sleduje globální trendy a vývoj – zejména v oblasti zdravotnictví. Rozsáhlé znalosti a přehled o trzích tvoří základ úzké spolupráce se zákazníky při vývoji inovativních řešení pohonů.

Divize LINAK MEDLINE & CARELINE je samostatná strategická obchodní jednotka čerpající z odborných znalostí poboček a servisních organizací po celém světě.

Chcete-li se dozvědět více o řešeních a systémech pohonů LINAK pro aplikace ve zdravotnictví, navštivte webové stránky divize MEDLINE & CARELINE nebo přilehlé weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK, navštivte webovou adresu www.linak.com/about.

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás