Kontaktujte nás zde
Představujeme divizi TECHLINE®

TECHLINE je divizí společnosti LINAK zaměřenou na spolehlivé a přesné pohyby ke splnění potřeb a specifikací i v nejextrémnějších podmínkách. 
Od roku 1980 vyvíjí společnost LINAK odolná řešení servopohonů schopná vykonávat opakovaně obtížné pohyby v nepříznivém prostředí. Spolupráce se často vyvine v partnerství s výrobci ve sféře živočišné výroby, zemědělství, stavebnictví, energetiky, průmyslové automatizace a mnoha dalších oblastech.

Úzká spolupráce s našimi zákazníky je často klíčem k vytváření individuálních řešení pro zlepšení jejich produktů a zajištění náskoku před konkurencí. Tato filosofie získala divizi TECHLINE celosvětově vynikající pověst příkladného poradce s rozsáhlými odbornými znalostmi produktů a aplikací.

Každá komponenta řešení TECHLINE je před uvedením na trh důkladně testována. Testovací centrum oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti LINAK provádí řadu náročných testů zahrnujících zkoušky vibracemi, údery, rázy, teplotními výkyvy, prachem, chemikáliemi a vodou.

Ve společnosti LINAK je předmětem principu a integrity dodávat produkty, jež splňují zákonné požadavky a mají potřebné certifikáty.

Jestliže se chcete dozvědět více o testování, navštivte testovací centrum oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti LINAK. Chcete-li získat informace o specifických řešeních pohonů TECHLINE, navštivte webové stránky divize TECHLINE nebo weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK Group, navštivte webovou adresu www.linak.cz/about.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Soubory

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Ergonomie výroby (česky)

Vylepšená ergonomie pomáhá omezit svalovou únavu a poruchy pohybového ústrojí

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Více než pohyb (česky)

Pracujete ve strojírenství? Podílíte se na vývoji nových řešení či zařízení? Řešíte, jak vylepšit stávající stroj a potřebujete k tomu automatizovaný pohyb?
Představujeme vizi TECHLINE®

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás