Kontaktujte nás zde
Integrované řízení IC
Zkraťte prostoje a zvyšte produktivitu Využijte výhody jediného dodavatele Ušetřete čas a zjednodušte si práci Přizpůsobený pohyb pro každou aplikaci

INTELIGENTNĚJŠÍ POHYB s pohony IC™

Integrované řízení zkrátí dobu instalace pohonu a zvýší produktivitu jakékoli aplikace.

Zkraťte prostoje a zvyšte produktivitu

  • Dostupnost dat pro snadné odstraňování problémů a plánování údržby
  • Neustálé zlepšování a rozhodování s využitím získaných dat
Více informací

Využijte výhody jediného dodavatele

  • Jediné kontaktní místo k obstarání veškerých komponent
  • Osvědčená a testovaná řešení LINAK s plnou podporou
Více informací

Ušetřete čas a zjednodušte si práci

  • Rychlejší vývoj a čas uvedení na trh
  • Méně součástí omezí chybovost montáže a výskyt závad
Více informací

Přizpůsobený pohyb pro každou aplikaci

  • Široká nabídka rozhraní pro bezproblémovou integraci do vašich aplikací
  • Řada funkcí pro pohyb odpovídající vašim potřebám
Více informací
Logo integrovaného řízení LINAK IC
 

Pohon LINAK® IC se zabudovaným řízením redukuje počet externích komponent a eliminuje potřebu shánět dodavatele výkonové elektroniky. Nabízí rovněž rozsáhlou škálu rozhraní a umožňuje přístup k datům zvyšujícím produktivitu – vše zajistí jediný dodavatel, jemuž můžete důvěřovat. IC pohony pomohou s inteligentnějším pohybem v každé fázi vašeho aplikačního procesu – od vývoje, instalace a integrace až po samotný pohyb a vyšší produktivitu: zajistí přidanou hodnotu ve všech oblastech. Výběr pohonu IC LINAK pro vaše příští projekty je inteligentním krokem v mnoha ohledech:

 

Inteligentnější pohyb s jednodušším řešením

– pro rychlejší vývoj a výrobu

Hodiny v kruhu s šipkou ukazující proti směru pohybu ručiček

S našimi pohony IC můžete provádět skutečně inteligentní pohyby, jež urychlí proces výzkumu a vývoje a zkrátí dobu uvedení výrobku na trh. A protože pohony IC eliminují potřebu externí výkonové elektroniky, bude i méně komponent k instalaci. Poklesne riziko chyb montáže či závad a zrychlí se instalace. Díky tomu se elektrický pohon také snáze udržuje a vyměňuje. Omezení složitosti je možné díky vestavěnému H-můstku, jenž ovládá pohyb pohonu v obou směrech.

 
 

Inteligentnější pohyb s flexibilní integrací

– vhodný pro každou aplikaci

Šipky ukazující nahoru a dolů, obklopené ozubeným kolem.

Pohon IC bez správného rozhraní samozřejmě není k ničemu. Abychom vám usnadnili práci, máme k dispozici širokou nabídku průmyslových rozhraní, jež usnadní proces návrhu a integrace – dokonce i ve složitých systémech. Vestavěná rozhraní umožňují rychlejší přizpůsobení pohybu pohonu potřebám vaší aplikace – snáze využijete jeho potenciál zadáním více než jednoduchého lineárního pohybu. Ať už jsou vaše potřeby v oblasti aplikací základní či komplexní, výběr našich pohonů IC je jednoduše tím nejchytřejším krokem.

 
 

Inteligentnější pohyb s monitorováním dat

– minimalizace prostojů a nárůst produktivity

Šikmá šipka směřující nahoru ukazuje pozitivní vývoj

Získejte integrovaný výpočetní výkon ke sledování kondice či stavu elektrického pohonu pomocí snímačů integrovaného řízení. Rychleji vyřešíte problémy a plánováním údržby a omezíte prostoje. Využití hodnot snímačů chrání pohon před vysokými teplotami, zvýšeným odběrem proudu atd., což by mohlo naznačovat nutnost zásahu. Pohon ukládá historická data o využití, abyste na základě získaných vzorců zajistili neustálé zlepšování funkce, inteligentnější provádění pohybů a optimalizaci produktivity.

 
 

Inteligentnější pohyb s jediným dodavatelem

– důvěryhodný nákup pod jednou střechou

Kartonová krabice se znakem zaškrtnutí

S jediným dodavatelem dodávajícím kompletní řešení lineárního pohybu optimalizujete cestu svého produktu od vývoje po budoucí údržbu pomocí osvědčené a testované technologie založené na desetiletích zkušeností. Jediným chytrým tahem získáte kontrolu nad každým jednotlivým procesem, od specifikace až po spokojenost koncového uživatele.

 
 

Inteligentnější elektrické pohony nabídnou více komunikačních možností

Pohony IC nabízejí celou řadu průmyslových a mobilních rozhraní a umožňují tak snadnou integraci inteligentního a spolehlivého pohybu do stávajících řídicích systémů.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás