HD80

Bezpečnost po ruce

 
 
Vývoj ručního ovládání LINAK pro zdravotnická zařízení je založen na výzkumech a studiích použitelnosti k zajištění správné funkčnosti, intuitivního rozhraní a ergonomického designu. To vše zvyšuje bezpečnost související s používáním ručního ovládání. 

PU kabel

PU kabely
Elastické PU kabely si uchovají tvar a nejsou tolik choulostivé jako tradiční PVC kabely. Mají tak delší životnost a nepoškodí se při pohybu aplikace. 

 
Funkce zámku
V souladu s normou IEC 60601-2-52 je požadována možnost zamknutí funkcí ovládání. Ruční ovládání či ošetřovatelské ovládací panely umožňují nastavení a zamknutí používání určitých funkcí a pohybů. Jedná se o bezpečnostní opatření zamezující nastavení nebezpečné polohy vinou nesprávného použití ručního ovládání.

Přehled bezpečnostních funkcí ručního ovládání
Získejte rychlý přehled o našich standardních a volitelných bezpečnostních funkcích pro ruční ovládání.

Bezpečnostní funkce
 

Soubory

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.