Kontaktujte nás zde
 

OneConnect™ – logo

Využijte digitální potenciál svého podnikání ve zdravotnictví.

OneConnect™ – produkty LINAK

Průběžné zobrazení stavu systému

Zobrazujte živé informace o stavu blízkých zařízení a rychle identifikujte systémy vyžadující řešení potíží, vyčištění, servis či reakci na oznámení stavu, například při vybití akumulátoru.

Funkce

OneConnect – seznam skenování
 
 
OneConnect – připojení Bluetooth

Bluetooth® přístup k systémovým datům

Bezdrátový přístup systémovým datům z okolních zařízení prostřednictvím Bluetooth umožňuje zjistit historii používání, stav zpětné vazby a diagnostiku problémů během okamžiku díky jednoduchým nástrojům k odstraňování potíží.

Funkce

 
 

Vzdálený přístup k systémovým datům

Vzdálený přístup k systémovým datům vzdálených zařízení prostřednictvím cloudu ke zjišťování historie používání, stavu zpětné vazby a k systémům odstraňování potíží odkudkoli na světě k dosažení optimalizace procesu technické podpory.

Funkce

OneConnect – vzdálené připojení
 
 
OneConnect – aplikace s obsahem nápovědy

Přizpůsobte si obsah podpory

Výrobci OEM si mohou přizpůsobit vlastní obsah nápovědy k aplikacím – od textu a odkazů až po kontaktní informace, videa a příručky, vše živě a nepřetržitě prostřednictvím webového portálu přístupného v prohlížeči libovolného zařízení.

Funkce

 
 

Estetika značky vaší společnosti

Výrobci OEM mohou aplikaci přizpůsobit estetice vizuálu vlastní společnosti využitím barev a loga společnosti či obrázku aplikace.

Funkce

OneConnect – aplikace s estetickými funkcemi
 

 
OneConnect™ – desktopová grafika s portálem

OneConnect

Výrobci OEM mohou aplikaci přizpůsobit, umožnit přístup k jejím pokročilým funkcím a přidělovat uživatelům role či oprávnění – vše živě a nepřetržitě prostřednictvím webového portálu přístupného z jakéhokoli zařízení s prohlížečem.

 

 
 

 Získejte více informací o řešení OneConnect
pro vaše výrobky LINAK

 
 

Máte již systém LINAK s Bluetooth?

Stáhněte si aplikaci OneConnect™

Služba Apple Store Služba Google Play

 

Zhlédněte video o OneConnect:

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.