Kontaktujte nás zde
Logo OneConnect™

O KROK NAPŘED – s aplikací OneConnect™

OneConnect™ je vaším JEDINÝM digitálním řešením od společnosti LINAK. Jedna aplikace pro vaše zákazníky a servisní techniky, jeden cloud k ukládání dat, jeden portál univerzální správy. Výběrem kontrolboxu LINAK s integrovanou technologií Bluetooth jste připraveni připojit se k řešení OneConnect.

Vždy o krok napřed s aplikací OneConnect™

Nová platforma OneConnect nabídne prostor všem digitálním službám souvisejícím se systémy pohonů LINAK ve zdravotnických aplikacích. S aplikací OneConnect získají servisní technici a koncoví uživatelé přehled o důležitých stavech systému a informace o produktech s komponentami LINAK.

Opatřete své produkty v aplikaci OneConnect vlastní značkou, komunikujte přímo s koncovými uživateli a vylepšete jejich zkušenosti s produkty. Portál OneConnect je vaším jediným vstupním bodem pro správu uživatelů, funkcí a služeb.

Portál OneConnect je vaším jediným vstupním bodem pro správu funkcí a služeb OneConnect.

V aplikaci OneConnect mohou technici vyhledávat a identifikovat produkty indikující požadavek na plánovanou údržbu, čištění nebo nabíjení a zajistí tak efektivnější provádění vhodných opatření. S aplikací OneConnect budete o krok napřed, abyste svým zákazníkům pomohli plnit náročné požadavky na péči, bezpečnost a efektivitu.

Aplikace se systémem LINAK OneConnect™
 
 

Snadno ovladatelná bezplatná aplikace OneConnect™

Aplikaci OneConnect bezplatně stáhnete v obchodech App Store® a Google Play™. Automaticky detekuje produkty vybavené rozhraním LINAK® Bluetooth®. Zobrazí jejich aktuální stav a přizpůsobený obsah nakonfigurovaný na portálu OneConnect, což představuje uživatelsky velmi pohodlné řešení. Systémové stavy zahrnují řadu důležitých informací, například nízkou kapacitu baterie, systémové chyby nebo nutnost servisního zásahu a čištění. Tyto stavy lze navíc v softwaru LINAK přizpůsobit, aby vyhovovaly konkrétním aplikacím a prostředím.

QR kód s odkazem aplikace OneConnect v obchodě App StoreStahujte v obchodě App Store®

QR kód s odkazem aplikace OneConnect v obchodě GooglePlayStahujte v Google Play™

 
 

Je třeba provést čištění

Servisní podpora

 

Je vyžadován servis

Přizpůsobení obsahu podpory

 
 

Bezpečný a spravovaný přístup k systémovým informacím

Prostřednictvím portálu OneConnect můžete přizvat techniky k bezpečnému přístupu k systémovým informacím ve vašich aplikacích. Odstraňujte potíže a identifikujte hlavní příčinu stavových informací systému pomocí podrobných zabezpečených přehledů o provozu a stavu aplikací.

 

Přizpůsobte portál OneConnect vlastním potřebám

Portál OneConnect nabízí přizpůsobení obsahu a sdělování klíčových informací přímo koncovým uživatelům. Prostřednictvím portálu můžete přidat vlastní logo, obrázky produktů a získávat informace specifické k produktům, např. stručné příručky, uživatelské příručky, instruktážní videa, kontaktní informace atd.

 

Stolní počítač a aplikace s platformou LINAK OneConnect™

 

Výhody platformy OneConnect pro vás a vaše zákazníky

  • Digitální platforma zlepší zkušenosti zákazníků s vašimi výrobky – připravena k okamžitému použití s flexibilním přizpůsobením obchodním prioritám
  • Bezplatná aplikace informuje o stavu systému v reálném čase – podpora efektivních reakcí
  • Bezpečný přístup techniků k podrobným systémovým informacím – rychlé a snadné odstraňování potíží a údržba bez nutnosti dalšího hardwaru
  • Přizpůsobte si aplikaci identitou své značky a vlastního obsahu – zlepšete rozpoznání značky a vytvořte snadný přístup k informacím o konkrétních výrobcích

Přidejte do podnikání další hodnotu a zlepšete uživatelský komfort s platformou OneConnect™.

Kontaktujte zástupce společnosti LINAK a zjistěte, jaké výhody vám platforma OneConnect přinese.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.