Kontaktujte nás zde

Představujeme divizi HOMELINE®

HOMELINE je divize společnosti LINAK zaměřená na kompletní modulární systémy pohonů navržené ke zlepšení komfortu a ergonomických vlastností komfortního nábytku.

Společnost LINAK již přes 30 let nabízí řešení elektrických lineárních pohonů pro celou řadu různorodých zákazníků. Získané zkušenosti a znalosti nyní slouží ke zvýšení pohodlí bytového nábytku – zejména komfortních lůžek a naklápěcích křesel.

Ve společnosti LINAK se soustřeďujeme na přetváření nových nápadů v elegantní řešení s přínosem v oblasti výzkumu, vývoje a nákupu s prospěchem pro designéry i koncové uživatele: maloobchodníky a spotřebitele. Výsledkem jsou výkonné a spolehlivé systémy pohonů s nízkou hlučností a kompaktní konstrukcí, jež dokonale splynou s celkovým designem nábytku.

Koncentrujeme se na zlepšování výrobků, abychom svým zákazníkům poskytli konkurenční výhodu. Veškeré možnosti ovládání lze například přizpůsobit tak, aby značka vynikla na výrobku i v příslušné aplikaci. Nabízíme také nástroj ke konfiguraci pohonů podle konkrétních potřeb přímo na místě, což ušetří čas v procesu výzkumu a vývoje.

Zmínili jsme jen několik příkladů realizovaných na základě iniciativ zúčastněných stran. Zajišťujeme tak skutečně hodnotná řešení s funkcemi ergonomického intuitivního ručního ovládání, paralelního pohonu, podsvícení lůžka a řadou dalších výhod.

Divize HOMELINE nabízí úplná systémová řešení – konfigurovatelné pohony, kontrolboxy, přizpůsobené ovladače a celou řadu volitelných funkcí, mezi něž patří například ovládací aplikace pro smartphony , podsvícení lůžek a USB porty. LINAK je synonymem nákupu všeho pod jednou střechou.

Chcete-li získat více informací o specifických řešeních pohonů, navštivte webové stránky divize HOMELINE nebo weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK Group, navštivte webovou adresu www.linak.com/about.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Aplikace Bed Control™ – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control™ jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.