Představujeme divizi HOMELINE®

HOMELINE je divizí společnosti LINAK zaměřenou na kompletní modulární systémy pohonů navržené ke zlepšení komfortu a ergonomických vlastností komfortního nábytku.

Společnost LINAK již přes 30 let nabízí řešení elektrických lineárních pohonů pro celou řadu různorodých zákazníků. Získané zkušenosti a znalosti nyní slouží ke zvýšení pohodlí bytového nábytku – zejména komfortních lůžek.

Společnost LINAK se zaměřuje na vtělování nových nápadů do elegantních řešení zvyšujících hodnotu pro koncové uživatele. Výsledkem jsou výkonné, spolehlivé systémy pohonů s nízkou hlučností s kompaktní konstrukcí, jež dokonale splynou s celkovým designem nábytku. Koncentrujeme se na zlepšování výrobků, abychom svým zákazníkům poskytli konkurenční výhodu. Například řešení ovládání LINAK Bluetooth® není jen dalším bezdrátovým ovládáním. Nabízí zákazníkům individuálnější způsob nastavování. 

K zachování inspirativního prostředí založila společnost LINAK platformu ƒ„Design Meets Movement“ sdružující některé z nejkreativnějších a nejinovativnějších návrhářů nastavitelného nábytku.

Díky tomuto způsobu myšlení získala divize HOMELINE mezi ostatními výrobci lůžek na všech hlavních trzích pověst skutečně kvalitního dodavatele.

Divize HOMELINE nabízí úplná systémová řešení: pohony, kontrolboxy, ovladače a celou řadu volitelných funkcí, mezi něž patří například ovládací aplikace pro smartphony , podsvícení lůžek a USB porty. LINAK je synonymem nákupu všeho pod jednou střechou.

Chcete-li získat více informací o specifických řešeních pohonů, navštivte webové stránky divize HOMELINE nebo weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK Group, navštivte webovou adresu www.linak.com/about.
LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Výkonné jednopohonové systémy CBH pro relaxační lůžka play-icon

Výkonné jednopohonové systémy CBH pro relaxační lůžka

LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Aplikace Bed Control – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Buďte mobilní

Použijte baterii BA001 a zajistěte mobilitu svých aplikací. Přečtěte si brožuru a inspirujte se mobilitou.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.