Kontaktujte nás zde

Představujeme divizi HOMELINE®

HOMELINE je divize společnosti LINAK® zaměřená na kompletní modulární systémy pohonů navržené ke zlepšení pohodlí a ergonomických vlastností bytového nábytku – zejména komfortních lůžek a polohovatelných křesel či pohovek.

Ve společnosti LINAK se soustřeďujeme na přetváření nových nápadů v elegantní řešení s přínosem v oblasti výzkumu, vývoje a nákupu s prospěchem pro designéry, maloobchodníky či spotřebitele. Výsledkem jsou výkonné a spolehlivé systémy pohonů s nízkou hlučností a kompaktní konstrukcí, jež dokonale splynou s celkovým designem nábytku.

Divize HOMELINE nabízí úplná systémová řešení – konfigurovatelné pohony, kontrolboxy, přizpůsobené ovladače a celou řadu volitelných funkcí, mezi něž patří například ovládací aplikace pro smartphony a podsvícení lůžek.

Chcete-li získat více informací o specifických řešeních pohonů, navštivte webové stránky divize HOMELINE nebo weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK Group, navštivte webovou adresu www.linak.com/about.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Zhlédněte video: Systémy pohonů LINAK pro naklápěcí křesla play-icon

Systém pohonů LINAK pro naklápěcí křesla. Když pohodlí rozhoduje.

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Aplikace Bed Control™ – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control™ jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Brožura k aplikaci My Recliner™

Aplikaci LINAK My Recliner™ můžete používat jako druh ručního ovládání. Zjistěte, co aplikace nabízí a jak si ji přizpůsobit.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás