Kontaktujte nás zde

Postavte se výzvě čelem

Zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed zvýší rychlost bez kompromisů v oblasti hlučnosti, zatížení či samosvornosti.

Zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed posouvají výkon na vyšší úroveň. Tento přírůstek do stávající řady nabídne vyšší rychlost bez kompromisů v oblasti hlučnosti. Co zvednou, to také to udrží: samosvornost s dvojnásobným maximálním zatížením udrží stůl v dané poloze, aniž by poklesl. Přidáním vysokorychlostních zvedacích sloupků do široké škály sloupků s motorkem v krytu od společnosti LINAK® vyhovíte veškerým požadavkům zákazníků na rychlost – pro dokonalý styl showroomu už nemusíte hledat dál.

 

Změňte polohu rychleji

– Vysokorychlostní řešení pro současné náročné zákazníky

Administrativní pracovníci mění polohu vestoje a vsedě u výškově nastavitelného stolu s pohony LINAK

Pro zaneprázdněné administrativní pracovníky má hodnotu každá minuta a udržování dobré kondice je skvělým způsobem, jak hektický den dobře zvládnout. I proto jsou stoly k sezení/stání takovým hitem. Měnit polohu při práci je zkrátka dobré a prospěšné. Nyní svým zákazníkům můžete nabídnout uživatelsky ještě příjemnější řešení, které jim umožní měnit polohu rychleji.

 
 

Vyšší rychlost – stále diskrétní zvuk

– Příjemný zvuk i při plné zátěži

Trojstupňové vysokorychlostní zvedací sloupky LINAK® pro výškově nastavitelné kancelářské stoly

Příznivá hladina hlučnosti je důležitá. Proto jsme nové trojdílné zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed zkonstruovali tak, aby zněly stejně skvěle jako jejich výkon – dokonce i v plné rychlosti s maximálním zatížením. Tichý, plynulý, nevtíravý a dokonale vyladěný zvuk svědčí o špičkové kvalitě. V hlučné kanceláři se počítá každý decibel!

 
 

Skvělá souhra s designem a tolik potřebná rychlost

– Získejte flexibilitu Plug & Play s možnostmi volby různých rychlostí a sloupků

Zvedací sloupky LINAK DL PLUS High-speed s kontrolboxy nabídnou rychlost 60 nebo 80 mm/s

Potřebujete rychlost 60 nebo 80 mm/s? Zkombinujte sloupek DL PLUS™ High-speed s 200W verzí kontrolboxu CBD6S a získáte rychlost 60 mm/s nebo využijte vysokorychlostní sloupek s 300W verzí a docílíte rychlosti 80 mm/s. Tento koncept nazýváme Plug & Play™.

Hledají-li vaši zákazníci standardní řešení nebo ve výběrových řízeních požadují rychlejší či vysokorychlostní řešení, řada LINAK DL je připravena vyhovět.

 
 

Při plném zatížení udrží polohu i rychlost

– Nekompromisní výkonnost i pod tlakem

Žena stojící u plně naloženého výškově nastavitelného stolu s pohony LINAK

Zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed jsou testovány k zajištění plné rychlosti až 80 mm/s a maximálního zatížení 600 N na každý sloupek – robustním výkonem i při vysokém zatížení a rychlosti vás jistě nezklame.

Díky samosvornosti s dvojnásobným maximálním zatížením udrží stůl v dané poloze, aniž by poklesl – dokonce i při nenadálém dodatečném zatížení.

 
 

Plynulé a přesné polohování

– I ve vyšších rychlostech získáte stejný efekt plynulého rozběhu a dojezdu

Přesné a plynulé polohování kancelářského stolu díky zvedacím sloupkům LINAK a ovládacímu panelu LINAK DPG

Jednou ze součástí zážitku z hladkého pohybu u moderních kancelářských stolů je plynulý rozběh a dojezd zvedacích sloupků. Tato nezřídka opomíjená funkce eliminuje prudké rozjezdy a zastavení se současným zajištěním přesného polohování. Se sloupky DL PLUS™ High-speed zůstane vaše káva v bezpečí i při plné rychlosti.

 
 

Chraňte nábytek před kolizemi

– Protikolizní řešení přechází nečekaným nárazům

Kancelářský stůl a židle zamezí střetům díky antikoliznímu řešení LINAK Desk Sensor 1

Při vysokorychlostním pohybu je důležité, aby stůl rozpoznal, že má v cestě překážku (včetně předmětů z tvrdých i měkkých materiálů), jež by mohla způsobit poškození. U sloupků DL PLUS™ High-speed jsou k dispozici dvě volitelná antikolizní řešení: Plug-in Desk Sensor™ 1 (DS1) a do sloupku integrované řešení PIEZO™. Tato řešení můžete nabízet samostatně nebo společně k zajištění maximální ochrany. Více se dozvíte zde.

 
 

Zakázková povrchová úprava

– Od výkonu po vzhled je volba jen na vás

Trojstupňové zvedací sloupky LINAK DL PLUS, DL6, DL19 a DL21 jsou k dispozici také ve vysokorychlostních variantách

Varianta DL PLUS™ High-speed je k dispozici u zvedacích sloupků DL6 PLUS, DL11 PLUSDL19 PLUS a DL21 PLUS. Můžete si tak nakonfigurovat optimální systém pro ergonomický design nastavitelného stolu. Vnější vzhled vysokorychlostních sloupků DL PLUS™ je shodný s oblíbenými povrchovými úpravami sloupků DL PLUS™ – navíc s výkonem skryté vysokorychlostní technologie.

Díky řešení LINAK Plug & Play™ lze zvedací sloupky snadno kombinovat s horními rámy LINAK Kick & Click™ a patkami DESKLIFT™ (DL Feet) k získání řešení kompletních rámů.

 
 

Připravte se na příležitost

– Všeobecné nároky na výkonnost kvalitního zvedání stolů vzrůstají

Porovnání rychlostí výškově nastavitelných kancelářských stolů: 40 mm/s, 60 mm/s a 80 mm/s.

S novými zvedacími sloupky DL PLUS™ High-speed dokáže řada sloupků LINAK s motorkem v krytu uspokojit veškeré potřeby zákazníků. Od oblíbených tahounů DL až po designově povedené modely DL PLUS™ či novou vysokorychlostní variantu DL PLUS™ High-speed získáte skvělou kvalitu a výkonnost LINAK přesně na úrovni, jakou potřebujete.

 

Chcete-li, aby vaše stolní řešení vynikala dlouhou životností, spolehněte se vždy na řadu LINAK DESKLINE®.

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás