Kontaktujte nás zde

Zvolte si nejvhodnější zvedací zařízení pro pacienty.

 

LIFT50™/LIFT40™
Vylepšete zvedáky pacientů pokročilým systémovým řešením LIFT™️ zahrnujícím inteligentní vyměnitelné akumulátory a nabíječky navržené pro robustní výkon. Funkce jako Bluetooth®️, turbo boost a paralelní programování pohonů zajišťují efektivní, bezpečný a kontrolovaný přesun pacientů.

JUMBO™ CARE
Pozvedněte úroveň zdravotní péče se systémem JUMBO™ Care, jenž nabízí pokročilé ovládání zvedáků pacientů s přizpůsobitelným nastavením, inteligentními servisními daty a komplexními bezpečnostními funkcemi pro klinické využití.

JUMBO™ HOME
Zjednodušte péči o pacienty v domácím prostředí použitím kompaktního systému JUMBO™ Home, jenž kombinuje základní bezpečnostní funkce (plynulý rozběh a nouzové spouštění) v jediné, snadno ovladatelné jednotce.

 
 

Jako dánská společnost pečlivě dbáme na dobrý design, jenž nikdy nesníží základní hodnoty našich vysoce výkonných produktů a systémů. Snadno se čistí, používají a obsluhují.

Naše řešení představují vynikající výkon, vysokou bezpečnost pro uživatele a technologické inovace. Poskytují bezkonkurenční ovládání a přesnost, zvyšují spolehlivost, ergonomický design a nabízejí funkce inteligentní zpětné vazby. Tato kombinace zvyšuje efektivitu úkonů zvedání a pacientům zajišťuje pohodlnější a důstojnější péči.

Objevte řadu systémů LINAK® ke zvedání pacientů, které jsou precizně navrženy, aby vyhovovaly specifickým potřebám zvedání ve zdravotnických zařízeních. Naše řady LIFT™, JUMBO™ Home a JUMBO™ Care nabízejí při manipulaci s pacienty jedinečné funkce. Řada LIFT disponuje programovatelným výkonem pro širokou škálu aplikací: LIFT40™ je odolné robustní zařízení zjednodušující vedení kabelů. LIFT50™ zlepšuje péči bezpečným zvedáním, zrychlením pracovních postupů a bezdrátovou technologií. JUMBO™ Home zajišťuje rovnoměrné a pohodlné zvedání v domácí péči a řešení JUMBO™ Care poskytuje všestranné a pokročilé ovládání v profesionálním zdravotnickém prostředí. Každý ze systémů byl navržen ke zvýšení bezpečnosti, zajištění dodržování předpisů a maximalizaci pohodlí pacientů i ošetřovatelů – v souladu s naším závazkem zlepšovat život lidem prostřednictvím bezproblémových a spolehlivých řešení pohonů.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás