CO71

LINAK OpenBus™ – integrované zabezpečení

 
 

Společnost LINAK má k dispozici řadu inteligentních kontrolboxů OpenBus™. Kromě schopnosti koordinovat více pohonů a vytvářet složité a přesné pohyby nabízejí několik funkcí ke zvýšení bezpečnosti:

Indikátor napájení

Indikátor napájení
Kontrolboxy LINAK jsou vybaveny indikátorem napájení. Signalizuje obsluze, že zařízení je připojeno k síti a bez odpojení kabelů nemůže být bezpečně přesunuto. Snižuje se tak riziko poškození kabelů. Indikátor napájení také prostřednictvím barev informuje, že systém je v bezpečném stavu k použití.

 
SMPS
SMPS
Kontrolboxy LINAK se spínaným zdrojem (SMPS) vykazují nízkou spotřebu energie a nabízejí vysoký výkon a efektivitu. Zdroj SMPS podporuje konstantní rychlost bez ohledu na zatížení.
Díky univerzálnímu vstupnímu napětí lze řešení LINAK přizpůsobit podmínkám kdekoli na světě, snižuje se tím dopad kolísání vstupního napětí. Tato funkce je obzvláště užitečná v oblastech s nestabilním zdrojovým napětím.
 

Řízení Power Request
Platforma technologie LINAK OpenBus™ zahrnuje jedinečný bezpečnostní koncept tvořený dvěma samostatnými obvody: datovým obvodem a obvodem funkce power request. Aby mohla být funkce spuštěna, musí být datový obvod i obvod funkce power request aktivní. Riziko nechtěného pohybu se tak omezuje na mimořádně nízkou úroveň, což zvyšuje bezpečnost používání.

EOP
Elektronická ochrana proti přetížení (EOP) je integrovanou součástí kontrolboxu. Elektronický obvod ochrany proti přetížení monitoruje stav a vypne proud při dosažení předem definované bezpečné úrovně.

Alarm brzdy
Kontrolboxy LINAK OpenBus™ jsou opatřeny bzučákem, který lze použít jako alarm brzdy. Po připojení k síti systém aktivuje alarm v případě, že nejsou zabrzděná kolečka. Tato funkce zamezí poškození (například nemocničního lůžka) a zamezí situacím, kdy se lůžko dá do pohybu v reakci na pokus pacienta vstát nebo ulehnout.


Přehled bezpečnostních funkcí kontrolboxu
Získejte rychlý přehled o našich standardních a volitelných bezpečnostních funkcích pro kontrolboxy.

Bezpečnostní funkce
 

Soubory

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.