Kontaktujte nás zde
Představujeme divizi DESKLINE®
DESKLINE je divizí společnosti LINAK se zaměřením na spolehlivá řešení servopohonů pro různé typy stolů, pracovišť, kuchyní atd. Vše bylo navrženo s ohledem na vaše designové potřeby, a to jak funkčně, tak esteticky, se snadnou integrací díky konceptu LINAK Plug and Play™.

Od roku 1990 pomáhá společnost LINAK přetvářet interiéry moderních pracovišť vývojem systémů elektrického nastavování výšky kancelářských stolů a pracovišť po celém světě – často v úzké spolupráci s výrobci a externími návrháři interiérů.

Spoluprací se v divizi DESKLINE rozumí úzký vztah s našimi zákazníky při vývoji nových a inovativních ergonomických řešení pro kancelářské stoly, pracovní stoly a kuchyně. Kromě nabízení rozsáhlého produktového portfolia vysoce kvalitních pohonů a sloupků společnost LINAK určuje nové standardy zaváděním technologií jako PIEZO™ a ZERO™. Nezanedbatelné je také úsilí zvyšovat využívání materiálů bez obsahu PVC ve finálních produktech. Cílem je zlepšení pohodlí koncových uživatelů a zvýšení poptávky po výrobcích.

Jsme také zakladateli platformy „Design Meets Movement“ sdružující některé z nejkreativnějších a nejinovativnějších návrhářů nastavitelného nábytku.

Tato filosofie spolupráce vynesla divizi LINAK DESKLINE na pozici čelního dodavatele vysoce kvalitních řešení polohování. V současné době se těšíme celosvětově vynikající pověsti specializovaného partnera a poradce s rozsáhlým přehledem v oblasti aplikací, předpisů a tržních podmínek v obecném slova smyslu.

Divize LINAK DESKLINE je samostatná strategická obchodní jednotka čerpající z odborných znalostí poboček a servisních organizací po celém světě.

Chcete-li se dozvědět více o řešeních pohonů DESKLINE, navštivte webové stránky divize DESKLINE nebo weby věnované aplikacím.

Chcete-li získat další informace o skupině LINAK Group, navštivte webovou adresu www.linak.com/about.
Pohyb je život play-icon

Pohyb je život

Postavte se za své zdraví play-icon

Postavte se za své zdraví

Žena stojící u stolu k sezení/stání s produkty LINAK. play-icon

Zlepšení zdraví u stolů k sezení/stání

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení play-icon

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení

play-icon

Ovládací panely DPG - Navrženy tak, aby utvářely chování

play-icon

Využijte svůj stůl lépe s aplikací Desk Control App

Zhlédněte video o designu zvedacích sloupků DL PLUS play-icon

DL PLUS™ zvedací sloupky navržené pro inspiraci

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

Zaostřeno na stojany pro displeje a monitory (česky)

Zlepšete komunikaci přidáním pohybu elektrických pohonů ke stojanům pro displeje a monitory – zabezpečte zobrazení v úrovni očí koncového uživatele.

Zaostřeno na interiéry prodejen

Výškově nastavitelné pulty s elektrickými pohony LINAK umožní personálu zaujmout pozici, jež pro ně bude kdykoli během dne při realizaci jakýchkoli úkolů tou nejvhodnější.

Anti-Collision™ - antikolizní řešení pro stoly

Chraňte svůj elektricky výškově nastavitelný stůl před možným poškozením. Prozkoumejte řešení s vysokou citlivostí Anti-Collision ™ od společnosti LINAK.

Nábytek s pohybem

Elektricky výškově nastavitelný stůl? Velmi jednoduché. Díky podnoži od společnosti LINAK se stoly staví tak snadno.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás