Kontaktujte nás zde
Technik ovládající a nastavující elektrický I/O pohon

Flexibilní rozhraní I/O™ pro bystré myšlení

 – ideální pro širokou škálu průmyslových aplikací

I/O pohon LINAK® je definicí flexibility. Díky rozsahu pohybu a možnostem volby ovládání vstupů a datových výstupů nabízí I/O pohon nekonečné množství modifikací, jež vám umožní plné ovládání přesně těch funkcí, jež potřebujete. Možnosti vstupu umožní rychlý přechod od inovací k akcím s dokonalým nastavováním a ovládáním elektrických pohonů, přičemž výstupní data přinesou neocenitelné informace o výkonu aplikace.

 

Přizpůsobte řešení pohybu na míru svým potřebám

I/O pohon LINAK vám zlepší možnosti a zvýší úroveň inovativnosti i výkonu při vytváření produktů vyšší kvality. S I/O pohonem získáte plnou kontrolu nad lineárním pohybem. Nastavením a ovládáním pohonů přizpůsobíte pohyb tak, aby přesně odpovídal požadavkům projektu. Po vstupu do výrobní fáze získáte přizpůsobený pohon odpovídající přesným specifikacím definovaným ve vývojovém procesu.

 

Rychlejší přechod od skvělého nápadu k efektivnímu provozu

S převratnou flexibilitou univerzálního I/O rozhraní LINAK se uskutečňování inovativních nápadů s pohony stává jednodušší a svižnější. Vše začíná efektivním prototypováním – procesem pokusů a omylů. Komplexní I/O funkce umožní opakovanou flexibilní konfiguraci a testování nastavení softwaru – aniž byste museli pokaždé požadovat nový prototyp. Funkce I/O umožní vytvářet inteligentní řešení pohonů na míru s vysokou přesností, rozšířenou diagnostikou a spolehlivostí po celou dobu provozu.

 
Animace na časové ose I/O
 
 

Volba pohonu: Stejná kvalita, různé úrovně

Ne každý projekt vyžaduje kompletní řadu možností I/O. Můžete si vybrat ze tří úrovní funkčnosti: Základní, Plná a Přizpůsobená.

Se základní variantou I/O získáte všechny výhody IC s integrovaným H-můstkem. Při výběru plné verze I/O můžete zařízení testovat a učit při současném zkoumání všech funkcí I/O. S přizpůsobenou verzí I/O budete rozhodovat na základě vlastních poznatků. Funkce a design budou předkonfigurovány podle vašich potřeb.

 
 
 

Základní
Základní funkce se všemi výhodami IC

Plná
Využijete všechny funkce plné verze

Přizpůsobená
Předkonfigurováno podle vašich potřeb z hlediska funkce i designu


 

Actuator Connect™ – konfigurátor
kabelové nebo bezdrátové připojení BLE®

Ikona zaškrtnutí

Ikona zaškrtnutí

Ikona zaškrtnutí

 

Upgradujte na Plnou verzi
Přímo v konfigurátoru Actuator Connect™

Ikona zaškrtnutí

Ikona zaškrtnutí

 

Ikona úpravy
  

Ikona zámku

Ikona zámku


Ikona diagnostiky
  

Ikona zámku

Ikona zámku


Ikona funkce Monitor
  

Ikona zámku

Ikona zámku


Ikona funkce Parallel
  

Ikona zámku

Ikona zámkuIkona ochrany
  

Ikona zámku

Ikona zámku


Více možnosti

 

Prezentace pokročilých funkcí pro vaše aplikace

Po instalaci konfigurátoru do počítače získáte kontrolu, možnost konfigurace parametrů a sledování chování pohonu prostřednictvím softwaru Actuator Connect™.

Konfigurátor umožní přizpůsobení pohonů tak, aby poskytovaly přesné požadované funkce se současným zajištěním plné kontroly nad lineárním pohybem.

Níže naleznete přehled některých možností konfigurace nabízených softwarem Actuator Connect. Přizpůsobte si řešení pohybu na míru tak, aby vyhovovalo vašim požadavkům – s bezproblémovou integrací do aplikace.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Dva technici při prohlídce pohonu play-icon

Od lineárního pohybu s pohony I/O™ můžete očekávat víc

IC Integrated Controller™

Možnosti integrovaných rozhraní jsou jedním z mnoha benefitů našich pohonů s integrovaným řízením IC

Zjistěte více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.