Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Polohování multifunkčního nábytku

Obyvatelé moderních městských mikrobytů musí být v otázkách nábytku velmi kreativní. Prostor pro spotřebiče je minimální a poptávka po multifunkčním nábytku tak rychle roste.

Jedním z nejrychleji se rozvíjejících trendů v oblasti nábytku a interiérového dekoru je v těchto letech obor výroby „multifunkčního nábytku“. Kombinace designu s výhodami funkčnosti je stále nezbytnější, neboť městská populace narůstá v řádu milionů a bydlení nabývá podobu tzv. mikrobytů

Optimalizace obytných prostorů
Všestranná řešení a návrhy umožní obyvatelům vychutnat si vysoký komfort i v nejmenších bytech – často velmi elegantně a stylově.

Multifunkční nábytek je navržen tak, aby plnil více než jeden úkol nebo účel a zároveň maximalizoval využití dostupného prostoru. Flexibilita je zde absolutní nutností.

Zajistěte flexibilitu přidáním pohybu
Pohybové systémy se v nábytku do mikrobytů stávají přirozenější a rostoucí měrou samozřejmou součástí moderního bydlení v metropolitních oblastech. Společnost LINAK jako výrobce vysoce kvalitních řešení elektrických pohonů pro nastavitelný nábytek pečlivě sleduje vývoj funkčního designu. Víme, že elektrické pohony nenabízejí jen luxus inteligentního a plynulého polohování nábytku. Představují také úlevu od zátěže při ruční manipulaci a přeměně křesla v lůžko nebo konferenčního stolku na jídelní stůl.

V následující sérii článků si můžete prohlédnout příklady multifunkčnosti integrované do nejběžnějších typů nábytku pro domácnost. Všechny představují ohromující návrhy, intuitivní řešení a kreativní nápady.

Multifunkční lůžka

Komfortní lůžka

Lůžka doma často zabírají spoustu místa. Podívejte se na tři příklady, jak může lůžko plnit více funkcí a ušetřit v domácnosti místo.
Více informací.
 
 
Multifunkční křesla

Polohovací křesla a křesla

Řada z nás pohodlné křeslo jistě ocení. S trochou kreativity se však obyčejné křeslo stane i něčím jiným. Zde jsou tři příklady.
Více informací.
 
 
Multifunkční stoly

Stolky a stoly

Zajistit dostatek místa kolem stolu může být v menších bytech náročné. Nabízíme tři příklady, jak zde může pomoci multifunkční stůl.
Více informací.
 
 
Multifunkční pohovky

Sedací soupravy a pohovky

Pro většinu lidí je obtížné žít bez sedací soupravy či pohovky. Sedačka však může posloužit i více než jedné funkci, což usnadní její umístění do menšího bytu.
Více informací.
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás