Kontaktujte nás zde
Trendová řada mikrobytů – New York

LifeEdited2 – 32 m², New York

 
 

Příkladem maloplošného bytu je tato jednotka na ploše 32 m² v newyorské čtvrti Soho. Autorem konceptu LifeEdited2 je průkopník navrhování malých bytů Graham Hill, jež se zaměřuje na vytváření minimalistických domovů s řadou různých funkcí.

32 m² se nezdá být mnoho, avšak Graham Hill dokázal v takovémto prostoru vytvořit byt s jídelnou pro deset osob, čtyřmi lůžky, hojností úložného prostoru a se samostatnou kuchyní a koupelnou.

V bytě je jedna místnost sloužící jako ložnice, obývák i jídelna. Výšku pohovky lze ručně upravit a přeměnit ji na velký jídelní stůl. Lůžko se skrývá ve stěně za pohovkou a když je čas jít spát, stačí jej spustit dolů. Domácí kancelář také poslouží jako bar nebo pokoj pro hosty se dvěma lůžky s využitím dílů pohovky z obýváku.

Pokud by zde byly v nábytku použity elektrické pohony, vyklápělo by se lůžko stisknutím tlačítka a uživatelé by si nemuseli namáhat záda. A jestliže by bylo možné výšku pohovky/jídelního stolu polohovat systémem LINAK, dalo by se u stolu také stát, což by ještě více obohatilo možnosti chytrého využívání malého bytu v New Yorku.

Více informací o bytu získáte na webu LifeEdited.com.

Trendová řada mikrobytů – New York

© 2018 LifeEdited. Všechna práva vyhrazena.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás