Trendová řada mikrobytů – Hongkong

Sim-Plex – 30 m², Hongkong

 
 

Hongkong je dalším místem, kde se malé byty stále častěji objevují. Ostrov má ambice budovat cenově dostupné byty. Plány naznačují, že do roku 2027 bude vybudováno 280 000 obecních a nejméně 180 000 soukromých bytů.

Město Hongkong je proslulé jedněmi z nejvyšších cen nemovitostí na světě, avšak je také zároveň jedním z míst, kde lidé žijí v nejmenších prostorách. Pro několik designérů se tato skutečnost stala podnětem k vystoupení s návrhy malých bytů s různými místnostmi obsahujícími multifunkční nábytek.

Tento byt o rozloze 30 m² může být dobrým příkladem, jak tentýž prostor poslouží jako bydlení a zároveň galerie pro svého umělecky založeného majitele. Mohou zde přespat čtyři osoby, dvě lůžka jsou v samostatné ložnici. Nechybí obývací pokoj s jídelnou, kuchyň a koupelna. A aby toho nebylo málo – v malém bytě je také prostor pro piáno.

Přidání několika řešení pohonů by tomuto bytu zajistilo ještě flexibilnější design. Výškově polohovatelné područky pohovky mohou poskytnout dodatečné odstínění pracoviště na vyvýšené podlaze. Výšku stolu v ložnici zajistí sloupek, jenž by umožnil využití plochy jako stolu, nočního stolku či pracoviště pro práci vestoje. Televizor lze stáhnout dolů do police, což vytvoří více prostoru pro umělecké předměty, pokud se televizor právě nepoužívá.

Více informací o bytu získáte na webu Sim-plex-design.com.

Trendová řada mikrobytů – Hongkong

© 2018 LifeEdited. Všechna práva vyhrazena.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.