Kontaktujte nás zde
Stoly

Kancelářské stoly

Elektrické podnože LINAK pomáhají vytvářet optimální ergonomii výškově nastavitelných kancelářských stolů.

Kancelářské stoly

Nastavitelné podnože pro kancelářské stoly

Rostoucí počet zaměstnanců tráví víc a více času vsedě v kancelářích. Rostoucí zaměření na vylepšenou ergonomii zaměstnanců vyvolává u organizací zájem o výškově nastavitelné stoly. Nové způsoby práce navíc vzbuzují poptávku po zcela nových typech pracovních stolů, neboť stejný stůl během pracovního dne či týdne často sdílí více zaměstnanců. Společnost LINAK nabízí elektrické podnože pro kancelářské stoly. Použití kteréhokoli modelu vám přinese několik pozoruhodných výhod.

  • Spolehlivé a inovativní podnože
  • Ekologická řešení se snadnou instalací
  • Spolupráce s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

Studie prokázaly, že nedostatek aktivity způsobuje až 95 % všech bolestí zad. Srdeční onemocnění, cukrovka a celková únava administrativních pracovníků v souvislosti s nízkým stupněm tělesné aktivity vzbuzuje rostoucí obavy organizací po celém světě. Zájem o pohyb a ergonomický pracovní nábytek vzrůstá. Moderní řešení elektrických podnoží s možností nastavení výšky zajistí optimální a modifikovatelné polohování kancelářských stolů a připomene zaměstnancům pravidelně měnit polohu, aby zůstali zdraví a produktivní.

Používejte spolehlivá a inovativní řešení pohonů
Každý výrobek společnosti LINAK byl před opuštěním brány podniku důkladně testován. Široká škála testů zajišťuje trvanlivost a dlouhou životnost výrobků s jen minimálními či nulovými nároky na údržbu. Specializovaná výrobní zařízení v Evropě a USA zaručují konzistentně vysokou kvalitu. Zaměstnanci společnosti LINAK zároveň usilují o naplnění norem začleňováním inovativních nových funkcí, jakou je například antikolizní systém PIEZO™ či aplikace Desk Control™.

Snadno instalovatelná ekologická řešení
Většina systémů LINAK pro kancelářské stoly splňuje standard PVC-free™. Kontrolboxy jsou pak standardně vybaveny technologií ZERO™, díky níž je spotřeba energie v pohotovostním režimu nižší než 0,1 W. Péče o životní prostředí na globální i lokální úrovni je pro nás prioritou. Všechny součásti řešení LINAK jsou k usnadnění montáže konstruovány s ohledem na vzájemnou kompatibilitu. Tento koncept nazýváme Plug & Play™. Mimořádně intuitivní systémy LINAK Kick & Click™ celý proces ještě více zjednodušují.

Využijte služby globálního partnera s delšími než 30letými zkušenostmi
Kancelářský stůl je také kusem spletitého elegantního designu. Proto společnost LINAK nabízí dostatečně široké portfolio výrobků, jež podpoří téměř libovolně odvážnou konstrukci stolu. Společnost LINAK uplatňuje své delší než 30leté zkušenosti v oblasti elektrických lineárních pohonů a při setkávání se zákazníky jim vždy pečlivě naslouchá. Naše celosvětová působnost zaručí, že podpora společnosti LINAK vám bude vždy nablízku.

Více informací
Systém pro kancelářské stoly

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení play-icon

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení

play-icon

Ovládací panely DPG - Navrženy tak, aby utvářely chování

play-icon

Využijte svůj stůl lépe s aplikací Desk Control App

Administrativní pracovník stojící u výškově nastavitelného stolu poháněného 3-stupňovým vysokorychlostním zvedacím sloupem LINAK play-icon

Zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed

DL PLUS – varianta čistého designu zvedacích sloupků play-icon

DL PLUS: Zvedací sloupky s čistým designem

Žena stojící u stolu k sezení/stání s produkty LINAK. play-icon

Zlepšení zdraví u stolů k sezení/stání

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Kick & Click play-icon

Kick & Click – inovativní montáž kancelářského stolu

Desk Sensor 1, antikolizní jednotka play-icon

Desk Sensor 1, antikolizní jednotka

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Anti-Collision™ - antikolizní řešení pro stoly

Chraňte svůj elektricky výškově nastavitelný stůl před možným poškozením. Prozkoumejte řešení s vysokou citlivostí Anti-Collision ™ od společnosti LINAK.

Řešení pro stoly

Nastavitelná podnož nebo sloupky LINAK zajistí plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Více informací

Systémy pro kancelářské stoly

Kancelářské stoly mohou mít nejrůznější tvary a velikosti. Některé mohou mít dva sloupky, jiné tři. Některé mohou využívat obdélníkové sloupky a jiné sloupky s oválným nebo kruhovým profilem. Pro kancelářské stoly existuje bez ohledu na design několik možností systému. Mezi dva nejoblíbenější patří: Lineární sloupky a sloupky s motorkem v krytu.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás