Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Vyměňte složité za jednoduché – stačí použít systém Plug & Play™

Řešení LINAK Plug & Play™ usnadňují montáž nastavitelných pultů a kancelářských či pracovních stolů. Ušetří čas, optimalizují logistiku a zefektivňují práci.

Plug & Play™ – Technologie a trendy
Společnost LINAK nabízí nejširší sortiment výrobků na trhu. Vyvíjíme a poskytujeme řešení s konstrukční i funkční kompatibilitou všech součástí. Reálné systémy,  kde vše lícuje a kde se jako výrobce můžete soustředit na design, stabilitu a estetiku nábytku. 

Jako globální lídr zajišťujeme elektrická výškově nastavitelná řešení Plug & Play pro pulty, kancelářské či pracovní stoly, u nichž lidé plní své každodenní pracovní úkoly.

Ušetříte čas i náklady
Používání řešení LINAK pro kuchyňské či pracovní aplikace přináší několik výhod. Mezi nejzřetelnější náleží čas ušetřený při montáži. Výrobky LINAK diskrétně zapadnou do jakékoli konstrukce a jejich montáž jsme maximálně usnadnili. 

Skutečnost, že každá součást zapadá do druhé napříč všemi produkty, umožňuje mimo jiné používání téhož typu kontrolboxu pro všechny sloupky a pohony LINAK. S menším počtem variant se tak optimalizuje logistika a omezuje počet skladovaných položek. Zjednodušení doznává také administrativa, což šetří čas a peníze.

Stačí připojit a používat!

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

Anti-Collision™ - antikolizní řešení pro stoly

Chraňte svůj elektricky výškově nastavitelný stůl před možným poškozením. Prozkoumejte řešení s vysokou citlivostí Anti-Collision ™ od společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás