Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Pohotovostní technologie ZERO™ v akci

Technologie LINAK ZERO™ udržuje v pohotovostním režimu spotřebu nastavitelných kancelářských stolů, pracovních stolů a kuchyňských aplikací na úrovni <0,1 W, což znamená snížení emisí CO₂ na absolutní minimum.

Technologie ZERO™ Technologie a trendy
Zvýšené povědomí veřejnosti o dopadech změny klimatu soustředilo pozornost na emise CO2 způsobované spotřebou energie nejrůznějších druhů zařízení v pohotovostním režimu. 

Z těchto důvodů společnost LINAK vyvinula technologii ZERO™ pro většinu kontrolboxů a stanovila nové standardy zodpovědné spotřeby v pohotovostním režimu u aplikací jako jsou kancelářské stoly.

Odlišujte se a neste díl odpovědnosti za klima
K tomu, abyste stůl stisknutím tlačítka okamžitě uvedli do pohybu, je třeba, aby výškově nastavitelný kancelářský nebo pracovní stůl spotřebovával menší množství energie i v pohotovostním režimu. S technologií ZERO™ lze obvyklou spotřebu v pohotovostním režimu snížit na pouhých 0,1 W. Všechny kontrolboxy pro kancelářské a pracovní stoly, kuchyně, pulty a stojany pro multimediální zařízení jsou technologií ZERO™ standardně vybaveny.

Chcete-li získat více informací o technologii ZERO™, přečtěte si níže uvedené  letáky „Nízká spotřeba v pohotovostním režimu“ a „Technologie ZERO“ – nebo kontaktujte přímo společnost LINAK.

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás