Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Infografika k poloze vestoje

Ve společnosti LINAK jsme přesvědčeni, že přerušování sedavé polohy během dne je velmi důležité. Tato infografika vám objasní důležitost používání vašeho výškově nastavitelného stolu.

Infografika Technologie a trendy
Jste aktivními uživateli pracovního stolu?
Vlastnit výškově nastavitelný stůl není totéž, co jeho aktivní používání. Udělejte si test a zjistěte, zda jste během pracovního dne dostatečně aktivní.
 
Víte něco o ergonomii?
Ergonomie je součástí každodenního života. Přesto však mají mnozí z nás potíže s jejím vysvětlením. Tato infografika nabízí několik dobrých tipů ke kancelářské ergonomii.
 
Co to pro vás znamená?
Mnoho pracovníků má v zaměstnání výškově nastavitelný stůl, aniž by jej používali. Tato infografika představuje tři kroky, jež vás mají motivovat, abyste ze židle vstali.
 
Věděli jste, že...?
Jestliže se postavíte, stane se s vaším tělem mnoho pozitivních věcí. Podívejte se na tuto infografiku a prodlužte si dobu strávenou vestoje během pracovního dne.
 
Šest kroků ke zdravějšímu životnímu stylu
Sedavé zaměstnání není zdravé, avšak situaci lze změnit. Podívejte se na infografiku ilustrující šest kroků, jež vám pomohou začlenit do vašeho pracovního dne více pohybu.
 
Postavte se za své zdraví
Znáte výhody přerušování dlouhodobého sezení? Podívejte se na tuto infografiku a inspirujte se k prožití aktivnějšího pracovního dne.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jakou hodnotu představuje častější pracovní poloha vstoje, navštivte webovou stránku Pohyblivé stoly.

6 tipů pro ergonomicky vylepšený pracovní den s produkty LINAK play-icon

6 tipů pro ergonomicky vylepšený pracovní den s produkty LINAK

Pravidelné cvičení nestačí play-icon

Pravidelné cvičení nestačí

Postavte se za své zdraví play-icon

Postavte se za své zdraví

Soubory

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás