Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Vytvořte si PVC-Free™ pracovní prostor

Výrobky PVC-Free™ společnosti LINAK zahrnují kabely, kontrolboxy, sloupky, pohony a ovládací panely – vše, co je k dispozici pro pulty, kancelářské a pracovní stoly či uplatnění v kuchyních.

PVC Free Technologie a trendy
Společnost LINAK vyjadřuje své poslání slovy: „We improve your life“. Tohoto cíle chceme dosáhnout výrobou nejlepších systémů servopohonů na světě mimo jiné pro kancelářské stoly, pracoviště a kuchyně.

Silně se nás dotýkají rovněž otázky klimatu a životního prostředí. Inženýři společnosti LINAK se snaží naše výrobky neustále vyvíjet a vylepšovat, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí.

Jedním ze způsobů realizace těchto cílů je uznat a přijmout skutečnost, že existují alternativy k materiálům obsahujícím polyvinylchlorid, obecně známý pod zkratkou PVC. Prakticky všechny výrobky LINAK pro kancelářské stoly, pracoviště, kuchyně atd. jsou nyní standardně vyráběny bez použití PVC. 

Výrobky neobsahující PVC, jako jsou kabely, kontrolboxy, sloupky a pohony jsou stejně jako většina našich ovládacích panelů označeny logem LINAK PVC-Free™. Výrobci tak mohou pro své zákazníky navrhovat ekologicky příznivější pracovní prostory.

Věděli jste, že:
PVC je druh plastu využívaný často v izolacích kabelů nebo jako povrchová úprava elektrických komponent? K dosažení poddajnosti se do těchto materiálů přidávají změkčovadla, z nichž nejpoužívanějšími jsou ftaláty. Ftaláty mohou narušovat hormonální systém a bývají spojovány s řadou chronických chorob či výskytem vrozených vad. PVC je třeba recyklovat samostatně, což může být nákladné a při spalování uvolňují dioxiny.

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás