Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Systém Kick & Click™ pro kancelářské stoly

Koncept LINAK Kick & Click™ umožňuje zkrácení času potřebného k sestavení výškově nastavitelného stolu – bez použití šroubů a nářadí.

Kick & Click Technologie a trendy
Zkraťte dobu strávenou montáží stolu na polovinu
Pro namontování dvou sloupků obvyklého výškově nastavitelného kancelářského stolu k hornímu rámu je obvykle třeba použít 12 šroubů. S montážním řešením LINAK Kick & Click™ budou jedinými potřebnými šrouby ty, jež přidržují horní desku stolu. Zbytek práce je jen lehké „doražení“ a „zacvaknutí“ – a stůl máte připraven!

Používání řešení Kick & Click™ je jednoduché a velmi intuitivní. K dispozici jsou piktogramy s obrázky představujícími části produktu, takže je zřejmé, ve kterém místě je třeba „dorazit“ (nebo jen zatlačit). Zvuk „zacvaknutí“ signalizuje správné provedení montáže.

Buďte efektivnější a ušetřete čas
Jednou z výhod je mnohem jednodušší montáž vašeho nového výškově nastavitelného stolu. Další je pak čas ušetřený při montáži většího počtu kancelářských stolů. Čas potřebný k práci se podle odhadu zákazníka společnosti LINAK zkrátil téměř na polovinu:

Odhaduji, že při montáži jednoho stolu ušetříme asi 10–12 minut“, říká V. Brokop z německé firmy Franz Giesselmann GmbH.

10–12 minut se nemusí zdát mnoho, avšak pracujeme-li na objednávce o objemu řekněme 150 stolů, ušetříme až kolem 25 hodin času. A to rozhodně není málo!

Přečtěte si celou referenci: „Rychlé a intuitivní sestavení kancelářských stolů“

Tři verze, několik sloupků a nespočet možností
K dispozici máte doslova bezpočet možností, ať už navrhujete stůl typu C- či T. Řešení LINAK Kick & Click™ se dodává ve třech verzích – všechny se svými charakteristickými výhodami.
  • Kick & Click Base – pro stoly s přizpůsobenými profily a nezávislými flexibilními šířkami stolů. Ideální pro situace, kde se stability dosahuje prostřednictvím desky stolu.
  • Kick & Click Fixed – pro stoly s pevnou šířkou 1,20 m. Ideální pro prezentační stoly nebo stoly, u nichž se střídá více uživatelů.
  • Kick & Click Adjustable – teleskopická konstrukce pro stoly šířky 1,40 až 2 m. Skvělé řešení pro práci s různými konstrukcemi stolů.
Záměrem společnosti LINAK je výroba autentických řešení Plug & Play™. Mezi ně patří souprava Kick & Click pro třetí sloupek rozměrných kancelářských stolů. S rostoucím počtem různých typů sloupků DESKLIFT (DL) narůstá také škála možností, díky níž mají návrháři i výrobci absolutní svobodu volby.

Inteligentní design je zároveň ekologický
Celá konstrukce je lehká a snadno se balí. Přeprava je tak nákladově efektivnější a všechny materiály jsou recyklovatelné. Přidejte PVC-free sloupky LINAK s kontrolboxem integrujícím technologií ZERO™ (nulová spotřeba energie v pohotovostním režimu) a získáte skutečně ekologické řešení výškově nastavitelných stolů.

Postarali jsme se, aby viditelné kabely nenarušovaly váš design. Po montáži jsou všechny kabely skryty ve vedení rámu – opět bez použití nářadí či spon.

Chytré, rychlé, jednoduché, ekologické a docela jednoduché nákladově efektivní řešení.

Další informace vám poskytne místní pobočka nebo distributor společnosti LINAK.
Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Kick & Click play-icon

Kick & Click – inovativní montáž kancelářského stolu

LINAK Kick & Click – snadná montáž kancelářského stolu play-icon

LINAK Kick & Click – snadná montáž kancelářského stolu

Demontáž kancelářského stolu LINAK Kick & Click play-icon

Kick & Click – demontáž kancelářského stolu

Soubory

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás