Kontaktujte nás zde
Reference

Společnost AXEOS integruje technologie a zlepšuje ergonomii uživatelů

Společnost Axeos se specializuje na plánování propojených prostor a navrhování nábytku k integraci audiovizuální techniky. Realizuje projekty a podporuje zákazníky při uskutečňování nejnáročnějších projektů pomocí produktů LINAK!

Velký konferenční stůl se samostatnými obrazovkami, bílými židlemi a elektrický stojan s nastavitelnou výškou, vybavený dvěma monitory zobrazujícími grafy a obrázky.

AXEOS je francouzská společnost specializující se na navrhování a výrobu nábytku k integraci audiovizuálních a kolaborativních technologií. Společnost po celém světě distribuuje prostřednictvím sítě prodejců a integrátorů nábytek určený pro videokonference, digitální signalizační panely, terminály s dotykovou obrazovkou, AV řešení, konferenční stoly a konferenční místnosti.

Od svého založení v roce 2007 firma vykazuje intenzivní tendenci vyvíjet a vyrábět veškerý svůj nábytek. Začala tedy integrovat vlastní výrobní jednotky pro kovovýrobu či truhlářské práce. K zajištění svižné komunikace zvolila místní dodavatele.

„Blízkost dodavatelů je zásadní – umožňuje nám pohotově reagovat a rychle dodávat zákazníkům.“
Christophe Ygouf, technický ředitel společnosti AXEOS
Letecký pohled na továrnu AXEOS v zelené krajině – poblíž francouzského města Caen v departementu CalvadosTovárna AXEOS nedaleko francouzského města Caen v departementu Calvados
 

Prioritou společnosti AXEOS je plnit požadavky prémiových zákazníků z hlediska integrace audiovizuálních technologií a kvality nábytku, nabízet výrobu „made in France“ a produkty na míru.

Společnost AXEOS se proto zaměřuje na uživatelský komfort a ergonomii, přičemž 40 % prodeje tvoří zakázky vytvořené na míru od A do Z ve spolupráci se zákazníkem.

K zajištění ergonomie výrobků, zejména stolů a obrazovek, zvolila společnost AXEOS elektrické zvedací sloupky LINAK®.

Před deseti lety společnost AXEOS integrovala zvedací sloupky DL4S pro jejich robustnost a značný výkon, avšak v závislosti na typu aplikace konstruktéři již nějakou dobu volí sloupky DL6 nebo DL1A v kombinaci s kontrolboxem CBD6S. K zajištění souladu s technologickým vývojem velkých obrazovek integrovala společnost AXEOS do své nabídky také zvedací sloupek DL12XL.

„Elektrické zvedací sloupky LINAK používáme již déle než deset let a nikdy jsme neměli žádné problémy s kvalitou. Sloupky se rovněž velmi snadno dálkově ovládají prostřednictvím rozhraní Bluetooth® což je skutečná výhoda z hlediska ergonomie a snadné ovladatelnosti“
Thomas Larue, vedoucí konstrukční kanceláře
Šedý, výškově nastavitelný řečnický pult s mikrofony a oranžovými šipkami nahoru a dolů. Vyrobeno společností AXEOS – s pohony LINAKVýškově nastavitelný pult společnosti AXEOS
Šedý výškově nastavitelný stojan na televizory a monitory s černým držákem obrazovky a oranžovými šipkami nahoru a dolů. Vyrobeno společností AXEOS – s pohony LINAK
Výškově nastavitelný stojan na televizory a monitory od společnosti AXEOS
 
 
 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás