Kontaktujte nás zde
Reference

Využíváte svůj domov různými způsoby?

Během posledních 12 měsíců jsme se všichni adaptovali na práci z domova a své domácí prostředí jsme se novým podmínkám pokusili náležitě přizpůsobit. Většina z nás vnímá zvýšený tlak na přeměnu soukromého prostoru na provizorní školní třídy či kanceláře. Poradili jsme si s tím správně?

Pracovní stůl Sage k sezení/stání od společnosti Benchmark

Se zřetelem k budoucnosti pracovního prostoru a v aspektu cestování do zaměstnání společnost v dlouhodobém horizontu vidí potřebu vybavit naše domácí kanceláře právě pro dlouhodobější řešení.

Firmy již nějakou dobu o ergonomii uvažují, avšak domácí pracovní prostory bývají nezřídka rozvrženy nesprávně. Někdy se zavádějí i provizorní řešení, například podkládání knihami ke zvýšení výšky stolu či obrazovky. Z krátkodobého hlediska je to snad v pořádku, avšak k zajištění dlouhodobé pohody je něco takového nevhodné.

Návrhář nábytku ve společnosti Benchmark Tom Parfitt hledal vhodné řešení pro svůj domov, avšak bez úspěchu. Vytvořil tedy koncept stolu Noa.

Noa je ergonomický pracovní stůl k sezení/stání vyrobený z přírodních materiálů – ideální do menších prostorů. Model Noa byl navržen v souladu s ideály biofilního designu. Stůl je vybaven centrálním elektrickým sloupkem LINAK Desklift ovládaným panelem DPG k zajištění plynulého pohybu.

Fiona Coyneová, ředitelka prodeje a marketingu ve společnosti Benchmark vysvětluje: „Jsme prostě přesvědčeni, že společnost LINAK dodává nejkvalitnější mechanismy k řešení sezení*stání na trhu – nejrobustnější mechaniku s plynulým chodem.“

Pracovní stůl Noa společnosti Benchmark
 

Společnost Benchmark využívá elektrické zvedací sloupky Desklift také ve stolech Sage k sezení-stání a v pracovních stolech.

Společnosti Benchmark založené v roce 1984 ležela udržitelnost na srdci hned od počátku. Jejím posláním je vytvářet nábytek s pozitivním vlivem na lidské zdraví a životní prostředí.

Všechny produkty společnosti Benchmark jsou navrženy k zajištění pohodlí a design i výroba čerpají inspiraci z obnovující síly přírody s ohledem na zdraví a dobré životní podmínky. Nábytek je vyroben z přírodních materiálů, barev a textur, měkkých profilů a ergonomických tvarů inspirovaných přírodou, jež vytvářejí lidštější, příjemnější a osobnější prostory.

Vzhledem k materiálům a úrovni zpracování vám nábytek Benchmark vydrží celý život. Společnost také s hrdostí nabízí schéma zpětného odběru „Take Back“, kdy můžete vysloužilý nábytek zase odevzdat. Bude zrekonstruován, přetvořen nebo darován charitativním organizacím.

Pracovní stůl Noa společnosti Benchmark

Soubory

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás