Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Vytvářejte moderní kuchyně s využitím pohonů

Trendem moderních kuchyní je otevřenost a integrovanost do obývacích či jídelních prostor obytných domů. Takový směr vývoje vyžaduje víceúčelovou funkčnost. Ke slovu tak přichází polohovatelnost, jež vás při správném pojetí může jako výrobce výrazně odlišit. Využití pohonů LINAK zde přináší několik dalších výhod.

  • Konstrukčně přívětivé systémy se snadnou instalací a ovládáním
  • Bezhlučné pohony a energeticky úsporné kontrolboxy
  • Globální partner s rozsáhlými zkušenostmi

Výškové polohování je trendem na vzestupu a společným rysem mnoha pracovních aplikací. Rostoucí poptávku po funkcích polohovatelnosti registrujeme také v kuchyních obytných domů. Kromě přizpůsobení různé výšce rodinných příslušníků v kuchyni je přínosem i zlepšená ergonomie pro jednotlivce vykonávající různé činnosti, které vyžadují odlišnou výšku. Polohovatelnost zajistí v kuchyních také lepší využití prostoru a multifunkčnost. Systémy pohonů LINAK pomáhají polohovat kuchyňské ostrůvky, vysouvat odsavače či skříňky a umožňují využití mobilních polohovatelných bočních stolů.

Získejte svobodu designu použitím kompaktních pohonů
Kompaktní konstrukce a montážní koncept LINAK Plug & Play™ umožňují snadnou integraci našich systémů pohonů do kuchyní, aniž by docházelo k narušování jejich celkového designu. Získáte svobodu designu umožňující nabízet inovativní kuchyňská řešení s maximálním využitím dostupného prostoru díky přidání multifunkčnosti.

Nabízejte robustní pohyb s nízkou hlučností a ohleduplností vůči životnímu prostředí
Společnost LINAK podporuje šetrný přístup k životnímu prostředí. Většina našich tichých a energeticky úsporných kuchyňských produktů patří do kategorie PVC-free™. Koncept energeticky úsporného řešení nazýváme LINAK® ZERO™. Jedná se o technologii zajišťující spotřebu energie v pohotovostním režimu na úrovni jen 0,1 W. Navíc jsou pohony LINAK k zajištění spolehlivosti a odolnosti po celou dobu své dlouhé životnosti důkladně testovány, aby kuchyně řadu let s respektem vůči životnímu prostředí sloužily svému účelu. 

Získejte zkušeného partnera s globální přítomností
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí pohony a řešení systémů pro zlepšování životů zákazníků i koncových uživatelů. Společnost LINAK vám bude zkušeným partnerem s rozsáhlým přehledem o trhu, designovými možnostmi a solidními technickými dovednostmi. Povězte nám, co potřebujete.

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem play-icon

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

Baselift: setkání ergonomie s novým přístupem (česky)

Baselift je kompaktní jednotka používaná k výškovému nastavování kuchyní, skříněk a pultů.

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás