Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Osvětlení podlahy při opuštění lůžka pro zvýšení pohodlí uživatelů – stačí zatřást!

Funkce svítilny aktivované zatřesením, integrovaná do verzí Advanced ovladače HC40, je jen jedním ze způsobů, jímž může světlo používání ovladače ještě více zpříjemnit. Při úvahách o usnadnění používání pro běžné spotřebitele jsme našli způsob, jak v designu eliminovat tlačítko! Zjistěte, jak se může inovativní využití osvětlení stát důležitou a nedílnou součástí uživatelského obohacení ovladačů řady HC40. Jedná se o podsvícení tlačítek, osvětlení displeje a další podobné funkce.

S příchodem smartphonů jsme všichni pocítili výraznou změnu. Naše potřeba ovládat více funkcí překročila možnosti jednoúčelových zařízení. Tato změna se promítla i do dalších oblastí našeho každodenního života: od dálkových ovladačů žárovek v domě až po zábavní systémy. Stranou nezůstal ani náš obor, kde spotřebitelé od ručního ovládání polohovatelných lůžek očekávají více funkcí.

Z našeho rozsáhlého průzkumu vyplývá, že zákazníci by v ručním ovládání uvítali UŽITEČNÉ funkce . 27 funkcím nemusí nutně odpovídat 27 tlačítek. Chtěli jsme zkrátka poskytnout funkce potřebné pouze v dané konkrétní situaci, bez dalších zbytečností. Každý výrobce spotřebního zboží by měl v podstatě usilovat o dosažení rovnováhy mezi jednoduchostí a funkčností. Věříme, že naše ovladače HC40 FRAME™ Advanced a HC40 TWIST™ Advanced kýženou rovnováhu nabízejí.

Je to snadné – stačí zatřást!

Funkce svítilny patří mezi řadu integrovaných funkcí ručních ovladačů HC40 řady Advanced . Funkce svítilny se v ručním ovládání obvykle zapíná dodatečným tlačítkem. A co kdyby zde tlačítko nebylo? Co kdybychom vzhled ručního ovládání učinili designově ještě čistším a uživatelsky pohodlnějším ? Výsledkem těchto úvah je svítilna aktivovaná zatřesením.

Využití technologie známé z chytrých telefonů aktivuje funkci svítilny v ovladačích HC40 Advanced dvojím mírným zatřesením do stran. Opravdu velmi jednoduché.

Zákazník vezme prostě ovladač HC40 do ruky, zatřese jím mírně dvakrát do stran a může jej využít k nalezení cesty ve tmě, aniž by budil partnera.

Svítilna aktivovaná zatřesením v ovladači HC40 Advanced nenarušuje design tlačítkem a usnadňuje použití.

Rychlý tip!

Potřebujete najít cestu ve tmě?

Jednoduše zatřeste ovladačem HC40 Advanced mírně do stran a posviťte si svítilnou!

 

Automaticky šetří energii

Po 1 minutě světlo samo zhasne. Tato vlastnost šetří energii a přes noc nedojde k vybití baterie náhodným zapnutím světla. Svítilnu znovu zapnete opětovným jednoduchým dvojím zatřesením do stran.

Alt text: Šeřte energií akumulátorů ovladače HC40 Advanced
 

Světlo je důležité

Ložnice jsou obvykle spíše tmavým prostředím a osvětlení hraje důležitou roli v pohodlí uživatelů a všeobecné použitelnosti ručního ovládání. Ovladače HC40 proto nabízejí 4 důležité funkce zacílené na pohodlí uživatelů:

  • Podsvícení tlačítek při používání – usnadňuje vizuální kontrolu funkcí tlačítek.
  • Adaptivní displej – jas displeje se přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám prostředí.
  • Při dotyku se displej krátce rozsvítí – jednoduchým dotykem v noci zjistíte, kolik je hodin.
  • Tlačítko podsvícení lůžka snadno najdete.
Adaptivní displej – podsvícení tlačítek a displeje se přizpůsobí okolí.

Adaptivní displej a podsvícení tlačítek zajistí vynikající použitelnost ve tmě.

Podsvícení lůžka rozsvítí tlumené světlo pod lůžkem, jež uživatele diskrétně povede, aby nerušil spícího partnera.

Podsvícení lůžka rozsvítí tlumené světlo pod lůžkem, jež uživatele diskrétně povede, aby nerušil spícího partnera.

 

Nabídka verzí HC40 Advanced přináší ruční ovládání pro vaše exkluzivní řady lůžek, které se přizpůsobí vašim značkám a stanou se přirozenou součástí atraktivních lůžek. Se systémy LINAK® tedy můžete nabízet lůžka se smysluplnými možnostmi ručního ovládání a skvělou vyvážeností designu s funkčností.

play-icon

Využijte funkci světla v ručním ovládání HC40 pro polohovatelná komfortní lůžka ke zvýšení pohodlí uživatelů

HC40 – zapnutí a vypnutí funkce svítilny play-icon

HC40 Advanced: Zapnutí a vypnutí funkce svítilny

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Soubory

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás