Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Užijte si pohodlné lůžko s funkcí tichého budíku

S ručním ovládáním LINAK® HC40 získáte důkladně testovanou použitelnost v krásném designu. Verze Advanced ovladačů HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™ nabídnou uživatelům možnost využít k rannímu buzení namísto ukřičeného budíku jemnou masáž.

Užijte si pohodlné lůžko s funkcí tichého budíku

Všichni to dobře známe. Budík brzy zrána zazvoní, avšak nejste dostatečně rychlí, abyste buzení odložili nebo vypnuli, a váš partner se probudí. Je trochu rozmrzelý, protože mohl ještě hodinu spát. Den tak nezačíná úplně nejlépe.

Této situaci však můžete snadno zamezit. S ručním ovládáním LINAK® HC40 Advanced můžete svým zákazníkům nabídnout funkci „tichého budíku“*. Je to opravdu docela jednoduché. Po spuštění budíku se ozývá pouze slabé bzučení motorků jemně masírujících záda zákazníka, dokud se neprobudí.

Užijte si pohodlné lůžko s funkcí tichého budíku
 

Sledování trendu offline ložnice
Klíčovou roli ve vývoji ručního ovládání HC40 FRAME™ a TWIST™ sehrály odpovědi v průzkumu mezi více než 1 000 uživateli , kteří vyjádřili všeobecný požadavek na ruční ovládání s UŽITEČNÝMI a nikoli nutně mnohými funkcemi. Požadovány byly pouze takové funkce, jež by se uplatnily v reálných situacích v prostředí ložnice. Nic víc.

Pramenem takového postoje je pravděpodobně definice přístupu „JoMo“ (Joy Of Missing Out) a všeobecný trend příklonu k životu offline .

K rannímu buzení jsme všichni někdy používali chytré telefony s nastavením doby budíčku večer před ulehnutím. Proto jsme do verzí HC40 Advanced jako standardní funkci zahrnuli „tichý budík“*. K nastavení postačí ruční ovladač a uživatelé mohou smartphone nechat přede dveřmi ložnice.

Vyjádřete svoji značku a rozjasněte uživatelům ráno
S verzemi HC40 Advanced můžete pod svou značkou aktivně prosazovat trend života offline a nabídnout zákazníkům strategii upsellingu lůžek nebo čisté potěšení z této funkce. Funkce, kterou koncoví uživatelé pokládají za skutečně hodnotnou. Víme to – protože jsme se jich zeptali!

Staňte se značkou neztrácející tempo – získejte funkci „tichého budíku“ a dennodenně si ji užívejte.

*Funkce tichého budíku je k dispozici pouze pro systémy s masážními motory.

Tichý budík využívá k probuzení uživatele namísto zvukového budíku masážní motory. Tichý budík využívá k probuzení uživatele namísto zvukového budíku masážní motory.
 
Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

HC40 Advanced – nastavení a vypnutí tichého budíku play-icon

HC40 Advanced: Nastavení a vypnutí tichého budíku

Soubory

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás