Kontaktujte nás zde
Systém

LINAK Desk Frame 1 – flexibilní řešení rámu pro každou kancelář

Desk Frame 1 (DF1) je flexibilní koncept stolové podnože společnosti LINAK. Umožňuje využít většinu produktového portfolia DESKLINE k vytváření vlastních jedinečných stolů k sezení/stání. Možnosti jsou téměř neomezené. Flexibilní řešení Desk Frame 1 poskytuje výrobcům OEM, výrobcům kancelářských stolů a designérům rychlé a snadno implementovatelné řešení pro domácnosti a kanceláře – pro libovolnou společnost každé velikosti. Jednoduše přidejte požadovanou stolní desku.

Řešení kompletního rámu LINAK® Desk Frame 1 tvoří tři krabice obsahující zabalené sety

Flexibilní způsob vytváření individuálních kompletních rámů ve formě řešení balených setů nese název Desk Frame 1 (DF1). Tento koncept LINAK umožňuje kombinovat a slaďovat většinu produktů z řady DESKLINE®. Vyberte a zkombinujte horní rám LINAK Kick & Click™, řešení DESKLIFT™ SetPack (obsahující dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovládací panel a kabely) a sadu DESKLIFT™ Feet. Nakonec stačí přidat vaši vlastní stolovou desku.

Desk Frame 1 Kick & Click

Rám – Kick & Click™
S horním rámem Kick & Click™ je montáž zvedacích sloupků k desce stolu rychlá a snadná. Není vyžadováno žádné nářadí, vruty ani šrouby – díly horního rámu stačí jen dorazit a zacvaknout. Rám je k dispozici v různých verzích: Fixed (pevný, šířka desky 120 cm), Adjustable Compact (nastavitelný, pro desky šířky 100–130 cm) nebo Adjustable Standard (nastavitelný, pro desky šířky 140–200 cm).

 
Desk Frame 1 SetPack

Nohy – DL SetPack
Řešení DESKLIFT™ SetPack (DL SetPack) tvoří balená sada obsahující veškeré potřebné elektrické prvky – dva zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a potřebné kabely. Obsahuje v podstatě vše, co potřebujete k vytvoření polohovacího stolního podnoží s neohraničenou svobodou designu, neboť každá část se dodává v různých variantách. Existují kulaté, čtvercové nebo obdélníkové profily sloupků a dvou nebo třístupňové sloupky v normálních nebo obrácených variantách. Vyberte si jednu ze tří standardních barev a slaďte je s oblíbeným ovládacím panelem – k dispozici máte nepřebernou řadu možností.

 
Desk Frame 1 Feet

Patky – DL Feet
Patky DESKLIFT™ (DL Feet) je souhrnné označení pro nejrůznější botičky polohovatelných stolů. Dodávají se ve dvou standardních délkách a různých šířkách vhodných pro řadu zvedacích sloupků LINAK® napříč nejrůznějšími konstrukcemi profilů. Můžete si také vybrat mezi dvěma různými montážními řešeními – shora nebo zapuštěně.

 

LINAK® – synonymum nákupu pod jednou střechou

Koncept DF1 v mnoha aspektech doplňuje jeden z nejbohatších katalogů produktů elektrických systémů pro nastavitelný kancelářský nábytek na trhu. Produktová řada LINAK zahrnuje nejpokročilejší vybavení pro pracoviště s antikolizními řešeními, jako je například Desk Sensor 1, PIEZO™  nebo pro energeticky úsporné a ekologicky šetrné kancelářské stoly využívající technologii ZERO™ a systémové prvky konceptu PVC-Free™.
 

Jistíme vám záda

Partnerstvím se společností LINAK získáte podporu na světové úrovni a špičkovou kvalitu. Díky 30 místním prodejním kancelářím rozumíme vašemu tržnímu prostředí. Podělíme se s vámi o odborné znalosti založené na globálních zkušenostech a zachováme konkurenceschopnost vaší společnosti. Kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

 

 
Neřešte ergonomii pouze v kancelářích

Neřešte jen kancelářskou ergonomii!
Nové okolnosti řadu z nás přinutily vyměnit kancelářský stůl za kuchyňský. Přestože nás globální události brzy přesunou zpět na pracoviště, práce z domova v nějaké formě pravděpodobně přetrvá. Dr. Mark Benden a Martha Parker z centra Texas A&M University Ergo Center nabízejí spoustu tipů a triků osobám čelícím výzvám práce z domova nyní i v nepříliš vzdálené budoucnosti.

 

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás