Stoly

Průmyslová pracoviště

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé a spolehlivé výškové nastavení montážních a balicích stolů včetně nejrůznějších typů pracovních stolů.

Zhlédnout video
Průmyslová pracoviště

Systémy pohonů pro průmyslová pracoviště

Zvýšené zaměření na ergonomii přimělo řadu organizací k hledání způsobů, jak zaměstnancům zřídit méně namáhavá pracoviště. Absence zapříčiněné bolestmi zad a další pracovní onemocnění jsou nákladná a vyžadují inovativní řešení k zachování efektivity a atraktivity práce. Flexibilní přizpůsobení pracovních stanic může hrát v řešení klíčovou roli. Využíváním systémů pohonů LINAK zajistíte plynulý pohyb a získáte celou řadu dalších výhod.

  • Důkladně testované pohony k zajištění trvanlivosti
  • Inovativní a stabilní řešení s paralelními pohony
  • Spolupráce s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

Výškově nastavitelná pracoviště zlepší ergonomii pro zaměstnance. Vylepší také implementaci zásad filosofie LEAN na montážních či balicích linkách a zajistí bezpečné pracovní prostředí kolem pracovního stolu ESD (s ochranou proti elektrostatickým výbojům). Pohony LINAK pomáhají vytvářet plynulé polohování téměř jakéhokoli průmyslového pracoviště zvedacími deskami stolů a polohováním nástrojů.

Spolehněte se na odolné, osvědčené a testované pohony
Všechny výrobky LINAK jsou před opuštěním továrny důkladně testovány. Cílem je zajištění kompatibility s požadovanými certifikáty a doložení životnosti. Údržba moderních elektrických pohonů již aktuálně není prakticky nutná. Průmyslová pracoviště pracují často v nepřetržitém provozu a vyžadují bezchybný výkon s téměř nulovými výpadky.

Zajistěte plynulý pohyb stabilními sloupky
Zaměstnanci pracující ve směnách na průmyslových pracovištích nejsou samozřejmě stejně vysocí a nemají tytéž tělesné proporce. K zajištění optimální ergonomie je nutné provádět přizpůsobené úpravy pracoviště. Rozsáhlé portfolio výrobků LINAK umožňuje vytváření pracovišť pro jakékoli účely. Všechny pohony vykazují vysokou stabilitu a systémy poskytují plynulý pohyb s nízkou hlučností. 

Získejte globálního partnera s rozsáhlými zkušenostmi
Společnost LINAK jež přes 30 let neustále rozšiřuje svůj sortiment i globální pohled o trzích. K partnerstvím však stále přistupujeme s úctou a jsme připraveni naslouchat. Společnost LINAK v současné době nabízí vynikající systémy elektrických pohonů s pokročilými funkcemi, mezi něž patří například technologie ZERO™ (spotřeba energie v pohotovostním režimu <0,1 W) a antikolizní řešení PIEZO™

 
Více informací
Systémy pro průmyslová pracoviště
LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Soubory

Montážní stoly (česky)

Systémy elektrických pohonů LINAK pro montážní stoly jsou velmi výkonné, přičemž spotřebují méně energie než jiná nastavitelná řešení.

Zobrazit

Balicí stoly

Systémy elektrických pohonů LINAK pro balicí stoly a vybavení zajistí rychlé a snadné polohování při častých změnách velikosti balíků a střídání směn.

Zobrazit

Pracovní stoly ESD

Systémy elektrických pohonů LINAK pro pracovní stoly ESD jsou určeny pro plnou ochranu proti elektrostatickým výbojům.

Zobrazit

Stoly k třídění pošty

Systémy elektrických servopohonů LINAK pro stoly ke třídění pošty jsou navrženy pro manipulaci s těžkými břemeny a hrubší zacházení.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Hardwarová antikolizní technologie PIEZO (česky)

Zajistěte stolům dlouhou životnost s hardwarovým antikolizním řešením PIEZO. Přečtěte si více o situacích, kdy oceníte funkci PIEZO.

Zobrazit

Ekologická kritéria – výrobky bez obsahu PVC

K materiálům obsahujícím PVC existují alternativy. Zjistěte, proč se přizpůsobujeme novým ekologickým kritériím a nabízíme řešení bez PVC

Zobrazit

Řešení pro stoly

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Více informací

Systémy pro průmyslová pracoviště

Montážní stoly, balicí stoly a antistatické pracovní stoly jsou příklady profesionálních pracovišť využívajících výhody systémů lineárních pohonů. Osvědčená řešení zahrnují systémy s lineárními sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné servopohony.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.