Kontaktujte nás zde
Stoly

Průmyslová pracoviště

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé a spolehlivé výškové nastavení montážních a balicích stolů včetně nejrůznějších typů pracovních stolů.

Průmyslová pracoviště

Systémy pohonů pro průmyslová pracoviště

Zvýšené zaměření na ergonomii přimělo řadu organizací k hledání způsobů, jak zaměstnancům zřídit méně namáhavá pracoviště. Absence zapříčiněné bolestmi zad a další pracovní onemocnění jsou nákladná a vyžadují inovativní řešení k zachování efektivity a atraktivity práce. Flexibilní přizpůsobení pracovních stanic může hrát v řešení klíčovou roli. Využíváním systémů pohonů LINAK zajistíte plynulý pohyb a získáte celou řadu dalších výhod.

  • Důkladně testované pohony k zajištění trvanlivosti
  • Inovativní a stabilní řešení s paralelními pohony
  • Spolupráce s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

Výškově nastavitelná pracoviště zlepší ergonomii pro zaměstnance. Vylepší také implementaci zásad filosofie LEAN na montážních či balicích linkách a zajistí bezpečné pracovní prostředí kolem pracovního stolu ESD (s ochranou proti elektrostatickým výbojům). Pohony LINAK pomáhají vytvářet plynulé polohování téměř jakéhokoli průmyslového pracoviště zvedacími deskami stolů a polohováním nástrojů.

Spolehněte se na odolné, osvědčené a testované pohony
Všechny výrobky LINAK jsou před opuštěním továrny důkladně testovány. Cílem je zajištění kompatibility s požadovanými certifikáty a doložení životnosti. Údržba moderních elektrických pohonů již aktuálně není prakticky nutná. Průmyslová pracoviště pracují často v nepřetržitém provozu a vyžadují bezchybný výkon s téměř nulovými výpadky.

Zajistěte plynulý pohyb stabilními sloupky
Zaměstnanci pracující ve směnách na průmyslových pracovištích nejsou samozřejmě stejně vysocí a nemají tytéž tělesné proporce. K zajištění optimální ergonomie je nutné provádět přizpůsobené úpravy pracoviště. Rozsáhlé portfolio výrobků LINAK umožňuje vytváření pracovišť pro jakékoli účely. Všechny pohony vykazují vysokou stabilitu a systémy poskytují plynulý pohyb s nízkou hlučností. 

Získejte globálního partnera s rozsáhlými zkušenostmi
Společnost LINAK jež přes 30 let neustále rozšiřuje svůj sortiment i globální pohled o trzích. K partnerstvím však stále přistupujeme s úctou a jsme připraveni naslouchat. Společnost LINAK v současné době nabízí vynikající systémy elektrických pohonů s pokročilými funkcemi, mezi něž patří například technologie ZERO™ (spotřeba energie v pohotovostním režimu <0,1 W) a antikolizní řešení PIEZO™

 
Více informací
Systémy pro průmyslová pracoviště

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro stoly

Nastavitelná podnož nebo sloupky LINAK zajistí plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Více informací

Systémy pro průmyslová pracoviště

Montážní stoly, balicí stoly a antistatické pracovní stoly jsou příklady profesionálních pracovišť využívajících výhody systémů lineárních pohonů. Osvědčená řešení zahrnují systémy s lineárními sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné servopohony.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás