Kontaktujte nás zde
Stoly

Řešení pro stoly

Nastavitelná podnož nebo sloupky LINAK zajistí plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Systémy inteligentních podnoží pro pracovní stoly

V současné době registrujeme globální zaměření na ergonomii pracovišť. To platí zejména pro pracoviště, kde zaměstnanci většinu dne sedí nebo stojí. Mnoho vědeckých studií ukazuje, že změna polohy často pomáhá zlepšovat zdraví zaměstnanců a umožňuje zachování celodenní produktivity. Zodpovědní lídři těmto skutečnostem věnují značnou pozornost a zaměstnancům zajistí výškově nastavitelné stoly nebo pracoviště. Stolová podnoží LINAK vám umožní nabídnout následující výhody:

  • Flexibilní design a snadná instalace
  • Plynulý pohyb s mimořádně tichým provozem
  • Odolné řešení rámů vyrobených zkušeným partnerem

Stacionární práce může mít nejrůznější podoby. Někteří lidé sedí u kancelářských stolů, zatímco jiní celý den stojí u technického nebo průmyslového pracoviště. Cíl však zůstává stejný – zachování celodenní produktivity zaměstnanců a udržení zdraví po celou dobu pracovního života. Systémy podnoží a zvedacích sloupků LINAK pomohou zajistit nezbytné nastavení výšky nebo náklonu stolu k dosažení optimální ergonomie.

Získejte přizpůsobená řešení Plug & Play
Design kancelářských stolů hraje poměrně zásadní roli. U průmyslových pracovišť je nezbytná spolehlivost a vysoká nosnost, kdežto technická pracoviště vyžadují multifunkční koordinaci pohybu. Díky rozsáhlému portfoliu výrobků dokáže společnost LINAK vyhovět většině požadavků dodáváním systémů modulárních zvedáků LINAK® Plug and Play™ pro jakékoli pracoviště.

Vychutnejte si plynulý pohyb s nízkou hlučností
Mnoho pracovišť pracuje v nepřetržitém provozu se střídáním směn zaměstnanců. I v kancelářském prostředí se u stolů během dne často vystřídá mnoho osob. Žádní dva lidé nejsou stejní a poptávka po flexibilních řešeních narůstá. Moderní technologie podnoží vám umožní nabízet plynulý a téměř tichý pohyb s logickým ovládáním a inteligentním softwarem, jenž lze snadno upravovat a přizpůsobovat. Výsledkem je optimální ergonomie, zvýšená produktivita a šťastnější zaměstnanci. 

Používejte spolehlivé podnože a zvedací sloupky od zkušeného partnera
Všechny výrobky LINAK jsou před uvedením na trh podrobeny přísnému testování. Cílem je zajistit odolnost a dlouhou životnost, jež prakticky eliminuje nutnost údržby. Více než 30 let našich zkušeností s elektrickými zvedacími sloupky vám zajistí nejkvalifikovanější služby a přípravu výroby. Naše globální přítomnost znamená, že společnost LINAK vám bude se svým přehledem o trzích vždy nablízku. 

 
Pohyb je život play-icon

Pohyb je život

Postavte se za své zdraví play-icon

Postavte se za své zdraví

Žena stojící u stolu k sezení/stání s produkty LINAK. play-icon

Zlepšení zdraví u stolů k sezení/stání

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení play-icon

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení

Administrativní pracovník stojící u výškově nastavitelného stolu poháněného 3-stupňovým vysokorychlostním zvedacím sloupem LINAK play-icon

Zvedací sloupky DL PLUS™ High-speed

Zhlédněte video o designu zvedacích sloupků DL PLUS play-icon

DL PLUS™ zvedací sloupky navržené pro inspiraci

play-icon

Ovládací panely DPG - Navrženy tak, aby utvářely chování

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Anti-Collision™ - antikolizní řešení pro stoly

Chraňte svůj elektricky výškově nastavitelný stůl před možným poškozením. Prozkoumejte řešení s vysokou citlivostí Anti-Collision ™ od společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás