Systémy pohonů pro domácí kuchyně a pracoviště 

Společnost LINAK nabízí nejširší sortiment na trhu elektrických lineárních pohonů pro kanceláře, pracoviště, kuchyně a interiéry prodejen obecně. Naše systémy pohonů jsou skutečnými systémy, jejichž díly do sebe zapadají. Snadno se integrují do jakéhokoli stolu, pultu, kuchyňské skříňky či pracoviště. Vytvářejí vysoce polohovatelná ergonomická pracoviště zaměřená na zlepšení zdraví a produktivity uživatelů.

Čtyři různé systémy motorů pro různé potřeby
Zkombinujete-li jeden či více pohonů s kontrolboxem a ručním ovládáním, vytvoříte systém. K dispozici je celá řada řešení systémů. Všechny však lze zařadit do jednoho ze čtyř typů:

Systémy lineárních sloupků: motorek je skryt uvnitř sloupku, čímž mu propůjčí štíhlou konstrukci.

Systémy s motorkem v krytu: motorek je uložen pod úhlem v horní části sloupku a nabízí tak jednoduchý způsob vytvoření horního rámu, který může být vaší vlastní konstrukcí nebo využijete systém LINAK Kick & Click™.

Systémy s vestavným pohonem: ideální volba, pokud navrhujete a vyvíjíte vedení kolem samotného mechanismu pohonů. Poskytuje maximální svobodu designu.

Systémy Baselift: kompaktní zvedací jednotky instalované obvykle do základny aplikace. Jednotky mají rozsah zdvihu 100 mm, což je dostatečný rozsah pro sedící či stojící uživatele.

Novinky a články

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.