Kontaktujte nás zde

Díky rozsáhlé nabídce zvedacích sloupků, kontrolboxů, panelů a celé řady různého příslušenství nabídne společnost LINAK® zákazníkům celou řadu možností k navrhování a vytváření dokonalých systémů polohovatelného nábytku.

Náš široký sortiment byl navržen v konceptu Plug & Play™, jenž zajišťuje snadnou integraci, montáž a používání. Tímto způsobem lze kombinovat téměř libovolné produkty a zákazníci získají neomezenou flexibilitu individuálních návrhů nábytku.


Řešení kompletního rámu

Pro sestavy kancelářských stolů nabízíme řešení balených kompletních podnoží obsahující vše, co je třeba ke snadné výrobě elektrických stolů k sezení/stání. Ať už si vyberete jakékoli řešení, vždy se spolehněte na vysokou kvalitu, technologické inovace a design usnadňující integraci.

Řešení kompletního rámu LINAK® Desk Frame 1 tvoří tři přizpůsobené krabice obsahující zabalené sety

Desk Frame 1 – flexibilní řešení


Flexibilní rám Desk Frame 1 umožňuje používat a zkombinovat v podstatě jakékoli produkty DESKLINE® k realizaci vlastní představy o designu kancelářského stolu. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky zvedacích sloupků, ovládacích panelů, horních rámů a variant noh – vše máte připraveno ve třech zabalených krabicích.
Systém Desk Frame 2 je intuitivní řešení kompletního rámu pro kancelářské stoly LINAK®

Desk Frame 2 – intuitivní řešení


Intuitivní stolová podnož Desk Frame 2 je jedním z nejrychlejších způsobů vytváření vysoce kvalitních stolů k sezení/stání. Toto řešení tvoří jen několik dílů, je navrženo pro intuitivní montáž a osloví čistým designem, neboť veškerá kabeláž zůstává skrytá uvnitř předem smontovaného nosníku. Vyberte si zvedací sloupky, nohy a ovládací panel, vytvořte z nich požadovanou kombinaci a produkt je hotový.
 

Systémy sloupků

Při vytváření systému se kombinuje zpravidla jeden či více zvedacích sloupků (nebo pohonů) s kontrolboxem a ovladačem. K dispozici je celá řada řešení systémů. Všechny však lze zařadit do jednoho z těchto:

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás