Kontaktujte nás zde
Multimediální stojany

Výsuvy televizorů

Pohony LINAK zajistí plynulé a nehlučné vysouvání televizorů integrovaných do skříní, relaxačních lůžek či jiného nábytku.

Výsuvy televizorů

Tichá řešení pohonů pro výsuvy televizorů

Velkoplošné televizory se staly standardem obytných domů, čímž roste potřeba nevyužívanou obrazovku skrýt. Rozměrná obrazovka může zabírat prostor potřebný pro další domácí aktivity či funkce, zatímco jiní cítí, že televizor narušuje celkový design interiéru. Ať už je motivace jakákoli, pohony LINAK na tyto výzvy reagují a zajistí vám hned několik výhod.

  • Plynulý pohyb bez narušení designu
  • Spolehlivé a trvanlivé systémy pohonů se snadnou instalací
  • Nízká hlučnost a nepatrná spotřeba energie v pohotovostním režimu

Televizory se používají po celém světě. Jsme jimi obklopeni v zaměstnání, na veřejnosti i doma. Stále více osob požaduje možnost přizpůsobení polohy televizní obrazovky k zajištění optimálního sledování nebo ke skrytí ve chvíli, kdy se nepoužívá. Pohony LINAK představují dokonalý motorizovaný zvedací systém pro televizory či jakákoli jiná audiovizuální zařízení – ve skříních, relaxační lůžkách či v jiném nábytku.

Přidejte pohyb stejně ladný jako váš design
Plynulý pohyb s intuitivním ovládáním. Právě tak by mělo být zajištěno polohování televizoru. Systémy pohonů LINAK mají systém měkkého startu a dojezdu zamezující nárazům a trhaným pohybům, jež by mohly televizor poškodit. Takové řešení je také v souladu s kompaktním designem výrobků LINAK, jež hladce splynou s celkovým designem skříně.

Získejte systémy pohonů s dlouhou životností a snadnou integrovatelností
Všechny výrobky LINAK jsou před prodejem důkladně testovány. Cílem je zajištění dlouhé životnosti a bezproblémového výkonu vašich aplikací. Vestavěná technologie PIEZO™ zamezí nebezpečí kolize televizoru v dráze pohybu. Systém LINAK Plug and Play™ umožní rychlou a snadnou montáž pohonů – šetří váš čas i peníze.

Využijte systém šetrný k životnímu prostředí
Polohování televizoru by nemělo narušovat zážitek při sledování. Polohování pohony LINAK udrží hladinu hluku na absolutním minimu a s integrovanou technologií ZERO™ můžete trhu nabídnout aplikaci s prakticky nulovou spotřebou energie v pohotovostním režimu. 

 
Více informací
Systém pro zvedání televizoru

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro multimediální stojany

Systémy sloupků LINAK zajišťují výškové a úhlové polohování obrazovek v přednáškových sálech, předváděcích místnostech, zasedacích či konferenčních místnostech – obytné domy nevyjímaje.

Více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás