Kontaktujte nás zde
Novinky 22. března 2024

Do třetice všeho dobrého. Ovládací panel DPI znovu vyhrává.

Tentokrát naše práce získala prestižní ocenění iF Design Awards 2024. Jsme na to obzvláště hrdí, neboť designové myšlení tvoří ruku v ruce s technickými znalostmi DNA společnosti LINAK.

Ovládací panel LINAK DPI s oceněním za design: Loga Red Dot, ocenění iF Design Award a ceny za inovace German Innovation Award

V průběhu práce na návrhu nové řady ovládacích panelů DPI nám bylo zřejmé, že jsme vytvořili něco výjimečného – něco, co zákazníci i uživatelé nepochybně ocení. Spojí-li se konstrukce a estetika v tak inovativním a elegantním návrhu – kdy se forma a funkce vzájemně doplňují – vnímáte to jako trefu do černého.

Je velmi potěšující, ocení-li náš entuziasmus nezávislá organizace, jako je Red Dot a German Innovation Awards. Ceny vyjadřují uznání úsilí, jež svým produktům věnujeme.

 

Ocenění za design

Tentokrát získal intuitivní ovládací panel LINAK® DPI cenu iF Design Award 2024 za elegantní design, integrovanou antikolizní ochranu a pozitivní přínos pro koncové zákazníky.

Ovládací panel LINAK DPI – na stole s odznakem iF Design Award 2024
 
Vytvořili jsme nový elegantní a štíhlý design, jenž na ovládacím panelu nemá žádná tradiční tlačítka funkcí. Tlačítka jsou na běžném ovládacím panelu vždy kompromisem. Málokdy jsou pro uživatele intuitivní a komplikují design i konstrukční fázi výroby. Proto jsme se rozhodli přesunout pokročilé funkce do aplikace.
Nicki Pedersen, produktový manažer pro inovace a design ve společnosti LINAK.

Do soutěže iF DESIGN AWARD se každoročně hlásí přibližně 11000 návrhů. O řadu ocenění se zde utkávají nejlepší designové výtvory firem a studií z více než 100 zemí.

 

Splňuje veškeré požadavky

Ocenění iF Design Awards jsou založena na kritériích hodnotících koncepci, formu a funkci, diferenciaci a přínos. Ovládací panel DPI splňuje všechny požadavky. Ovládací panel DPI přináší výškově nastavitelným kancelářským stolům inovaci a elegantní formu. Kombinuje propracovaný design a intuitivní uživatelskou zkušenost s naklápěcím „pádlem“ a vestavěným antikolizním senzorem v jediné jednotce.


Intuitivní zařízení s jednoduchou obsluhou

 

Ovládací panel DPI je prvním ovládacím panelem s vestavěnou antikolizní technologií, jež chrání stůl a předměty před potenciálními nárazy a poškozením. Eliminuje nutnost dalších antikolizních komponent ve stolech a redukuje množství použité kabeláže.

V kombinaci s aplikací „Desk Connect“ ovladač DPI uživatelům umožní převzít plnou kontrolu nad funkcemi stolů a nabídne skvělý adaptivní uživatelský komfort.

 

Předvídavost

Při navrhování nového produktu se pokaždé snažíme myslet dopředu a posoudit dopad nového výrobku na výrobce, jejich zákazníky a v konečném důsledku i na okolní svět.

 

Naším záměrem bylo stanovit nový standard na trhu a přinést hodnotu napříč celým hodnotovým řetězcem. Ocenění další nezávislé poroty jen stvrzuje, že kráčíme správným směrem:

Výrobci stolů profitují z jediného produktu tvořeného nižším počtem dílů, což zlepšuje logistiku a zjednodušuje montáž. Stačí jen připojit a používat!

Designéři stolů těží z elegantního designu, jenž ladí se vzhledem mnoha stolů – od standardních až po nejluxusnější modely.

Majitelé a uživatelé stolů využívají výhody ergonomického pracoviště. Uživatelé si stůl nastaví, aniž by spouštěli zrak z obrazovky. Majitelé stolů chrání své investice před poškozením a životnost stolů se prodlouží.

 

Chcete-li se dozvědět více o řadě ovládacích panelů DPI, navštivte stránky produktů: DPI1K a DPI1C (s displejem)

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás