Kontaktujte nás zde
Novinky 9. května 2023

Řada ovládacích panelů LINAK DPI – víc, než se na první pohled zdá

Modernizovaný design, intuitivní použití a integrovaný antikolizní senzor – vše v jednom ovládacím panelu. Řada ovládacích panelů LINAK DPI pro stoly k sezení/stání posouvá inovace a ochranu stolů na novou úroveň.

 

Modernizovaný design

Nová řada ovládacích panelů DPI vytvořená s ohledem na moderní design vylepší design každého stolu k sezení/stání. Ovládací panel DPI je k dispozici ve dvou verzích: v základní variantě pro pohyb nahoru a dolů a v pokročilé verzi s displejem. Designérům a výrobcům nabídne flexibilitu sladění ideálního ovládacího panelu se stoly k sezení/stání vlastní produkce.

Vynaložili jsme značné pracovní úsilí k nalezení správné rovnováhy mezi skvělým tvarem a funkčností, abychom vytvořili moderní konstrukci, jež potěší naše zákazníky, pozvedne designovou úroveň stolů a vylepší jejich použitelnost. Věříme, že nová řada ovládacích panelů DPI úspěšně splní požadavky zákazníků

Ovládací panel LINAK DPI1C s displejem intuitivně ovládaným mírným naklápěním pádlového prvku je elegantně namontován k desce stolu k sezení/stání.
 

Díky tenkému profilu a designu s hladkými okraji doplní nová řada ovládacích panelů DPI každý moderní stůl k sezení/stání a jejich minimalistická elegance nepochybně obstojí ve zkoušce časem. Kromě poutavého designu se mohou koncoví uživatelé těšit také z ergonomického tvaru.

 

Vestavěný antikolizní senzor

Nejnápadnější funkcí řady DPI je funkce, kterou není na první pohled vidět: Integrovaný antikolizní senzor v ovládacím panelu DPI zajistí ochranu stolu zcela novým a inteligentním způsobem.

Senzor detekuje i sebemenší náklon stolové desky bez ohledu na to, zda stůl pojíždí nahoru či dolů. Při detekci náklonu se pohyb zastaví a změní na chod opačného směru k minimalizaci následků kolize a zamezení poškození stolu či předmětu v dráze pohybu.

Začleněním antikolizního senzoru do ovládacího panelu DPI jsme zákazníky zbavili externího antikolizního plug-in řešení a vylepšili vedení kabelů s celkovou logistikou a menším počtem dílů.

LINAK DPI1K a DPI1C: ovládací panely s vestavěným antikolizním senzorem – ochrana stolů k sezení/stání
 
 

Intuitivní uživatelský komfort

Inovativní „pádlo“ řady ovládacích panelů DPI se pouze mírně naklápí nahoru či dolů a uvádí stůl okamžitě do pohybu. Střídání polohy vsedě a vestoje je snadné, intuitivní a lze jej provádět bez nutnosti odvracení pohledu od obrazovky.

Pro přístup k pokročilým funkcím zvolte variantu DPI s displejem. Stáhněte si bezplatnou aplikaci Desk Connect™, spárujte ji s panelem DPl a podle intuitivní interakce s aplikací si nastavte funkce oblíbených poloh pro práci vsedě a vestoje, automatický pojezd atd.

Řada DPI je zpětně kompatibilní se všemi systémy LINAK DESKLINE® podporovanými kontrolboxem CBD6S a systémy DL IC. Stačí připojit a používat!

Ovládací panel LINAK DPI1C v čistém a modernizovaném designu s přidruženou aplikací Desk Connect™.
 

Získejte více informací o našem širokém sortimentu ovládacích panelů pro stoly k sezení/stání a našich elektrických zvedacích sloupků pro výškově nastavitelné kancelářské stoly a pracoviště.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás