Kontaktujte nás zde

LINAK = skvělé pracoviště + odborné výzvy²

Připojte se k mezinárodní technologické společnosti zaměstnávající řadu příjemných, nadšených, kvalifikovaných a kompetentních osob vytvářejících polohovací řešení pro zlepšování kvality života lidí.

LINAK = skvělé pracoviště + odborné výzvy²

LINAK – zlepšování života po celém světě

Sníte o práci, díky níž budete skutečně zlepšovat životy jiných lidí? Ve společnosti LINAK je to realitou. Rozvíjíme své dovednosti, znalosti, produkty a postupy, abychom pro své zákazníky, uživatele i kolegy představovali kladný rozdíl.

Společnost LINAK charakterizují solidní úspěchy, stabilní růst a vytříbený smysl pro kvalitu výrobků, procesů či technologií. Usilovně také pracujeme na tom, aby naše společnost zůstala prospěšným a náročným pracovištěm

„We Improve Your Life“ není jen poutavý slogan – jedná se o náš slib světu!

Vytváříme „skvělé místo k práci“

Na úspěchy a výsledky, jichž jsme v průběhu let dosáhli, jsme bezpochyby hrdí. Ve společnosti LINAK je chápeme jako výsledek úsilí našich více než 2200 zaměstnanců pracujících v týmech po celém světě. Hýčkáme si je vlastně jako svá nejvzácnější aktiva! 

Neformální vedení, akčně orientovaný přístup a vůle poskytovat zaměstnancům inspirující pracovní život jdou ruku v ruce s otevřenou myslí, pozitivním postojem a dostatkem prostoru k testování nových myšlenek. Ve společnosti LINAK nepracujete pro rodinu – jste její součástí. 

Uchopte své vlastní odborné výzvy²

Ať už je pro vás nejzajímavější na světě výkonová elektronika nebo se specializujete na metodologii DMAIC pro zlepšení podnikových procesů, vynikáte v ovládání složitých CNC strojů nebo pracujete v jiných oblastech mechaniky, elektroniky, softwaru či strojírenské výroby – vždy existují cesty jak jít dál. Klíčovými faktory jsou odbornost a touha po lepším výkonu. Společnost LINAK prosperuje, pouze pokud se všichni snaží současný stav zlepšovat. 

Při práci ve společnost LINAK však jde o mnohem víc než jen o špičkové výrobky. Jako od člena našeho týmu se od vás očekává porozumění potřebám zákazníků, připravenost úzce spolupracovat s kolegy a kreativní práce na výrobě snadno použitelných špičkových výrobků. To jsou naše odborné výzvy².

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás