Stáže ve společnosti LINAK

Jako stážisté se zapojíte do projektů, budou vám svěřovány důležité podnikové úkoly a stanete se podporou organizace jako každý jiný zaměstnanec – samozřejmě s nezbytnou podporou přímého nadřízeného a dalších členů vašeho týmu.

Týmová práce je pro společnost LINAK vším! 

Jako stážisté budete plnohodnotnými členy rodiny LINAK a můžete očekávat, že budete vnímáni stejně vážně, jako kterýkoli jiný zaměstnanec. Budete úzce spolupracovat s ostatními členy týmu v rušném, náročném a neokázalém pracovním prostředí s otevřenou neformální atmosférou.

Před podáním žádosti prosím zvažte následující skutečnosti: 

Společnost LINAK každý semestr obvykle nabírá 10 až 12 stážistů. Stážisté jsou přiřazováni k různým týmům, zejména v oblasti mechaniky, elektroniky, softwaru a výroby. Zvažovány však budou všechny přihlášky na stáže, bez ohledu na studijní obor uchazeče. Vážíme si účasti nadšených studentů a nabízíme dobře plánovaný a strukturovaný program stáží.

Během svého působení ve společnosti LINAK budete členy společenství stážistů z několika různých univerzit. Bakalářské stáže jsou placené. Stážistům z jiných měst poskytne společnost LINAK přiměřené ubytování.

Kdy můžete začít?

V našem aktualizovaném seznamu aktuálních volných míst uvádíme také inzerci pro stáže . Použijte ji k podání přihlášky. 

Je třeba, aby si žadatelé dvakrát ročně povšimli vypsaných termínů k podání žádosti. Pro každý semestr (letní a zimní) existuje jeden. Příští termín naleznete v oznámení stáží na naší stránce pracovních příležitostí (viz odkaz výše).

Ihned po každém termínu všechny přihlášky zkontrolujeme a vybranou skupinu kandidátů pozveme na pohovor. Noví stážisté obvykle nastupují v únoru nebo v srpnu/září.

Všechny stáže trvají minimálně 20 týdnů, avšak mnozí se rozhodnou zůstat déle. Někteří stážisté se rozhodli ve společnosti LINAK setrvat během psaní závěrečné práce. 

Společnost LINAK vítá i studenty zpracovávající diplomové práce.

Několik z našich stážistů se rozhodlo setrvat ve společnosti LINAK při psaní závěrečné práce. Přihlásit se však může jakýkoli student s projektem dobré písemné práce.

Přestože většina žadatelů pracuje ve strojírenství, není to absolutním požadavkem. Popište svůj nápad, jaké výsledky očekáváte, proč je vaše téma pro společnost LINAK důležité a žádost odešlete spolu s průvodním dopisem a životopisem na adresu: personale@linak.com.

Až žádost obdržíme, pokusíme se váš nápad přiřadit odpovídající osobě nebo týmu a uvést jej do souladu s celkovými strategickými cíli společnosti.

Těšíme se na vaše projekty.

 
Anne, vývojová inženýrka ve společnosti LINAK A/S play-icon

Anne, vývojová inženýrka ve společnosti LINAK A/S

Christian, vývojový inženýr ve společnosti LINAK A/S play-icon

Christian, vývojový inženýr ve společnosti LINAK A/S

Henrik, manažer zákaznické logistiky ve společnosti LINAK A/S play-icon

Henrik, manažer zákaznické logistiky ve společnosti LINAK A/S

Jette, manažerka podpory produktů ve společnosti LINAK A/S play-icon

Jette, manažerka podpory produktů ve společnosti LINAK A/S

Soubory

Průvodce hodnotami společnosti LINAK

Vývoj společnosti LINAK od malé dílny s hrstkou lidí k pozici úspěšného leadera na mezinárodních trzích je postaven na souboru hluboce zakořeněných hodnot.

Zobrazit

Kontaktujte oddělení HR společnosti LINAK

Máte-li dotazy týkající se volných pracovních míst, hodinově placeného zaměstnání, stáží či spolupráce na diplomové práci, neváhejte kontaktovat oddělení HR společnosti LINAK.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.