Společnost LINAK neustále zaměstnává učně a stážisty a vychovává si tak specialisty pro budoucnost. Většina našich učebních oborů se týká automatizace/strojírenství, elektroniky či IT podpory. Převažující podíl našich praktikantů pracuje v oblasti financí, prodeje či administrativy. Aktuální volná pracovní místa jsou vždy uvedena na webu LINAK.

Program učňovského a praktického vzdělávání LINAK nabízí účastníkům příležitost k odbornému růstu. Podnikové hodnoty LINAK jsou založeny na pomoci, podpoře a vzájemném povzbuzování při naplňování jejich potenciálu. To platí samozřejmě také pro naše stážisty a učně.

Níže se můžete seznámit s některými z našich současných či bývalých spolupracovníků zařazených do vzdělávání ve společnosti LINAK. Po shlédnutí video obsahu pokračujte na web LINAK věnovaný pracovním příležitostem a prohlédněte si dostupné možnosti učňovských a praktických programů.

V otázkách vzdělávání ve společnosti LINAK můžete také kontaktovat oddělení lidských zdrojů LINAK. Pište na adresu: personale@linak.com

Anne, vývojová inženýrka ve společnosti LINAK A/S play-icon

Anne, vývojová inženýrka ve společnosti LINAK A/S

Christian, vývojový inženýr ve společnosti LINAK A/S play-icon

Christian, vývojový inženýr ve společnosti LINAK A/S

Henrik, manažer zákaznické logistiky ve společnosti LINAK A/S play-icon

Henrik, manažer zákaznické logistiky ve společnosti LINAK A/S

Jette, manažerka podpory produktů ve společnosti LINAK A/S play-icon

Jette, manažerka podpory produktů ve společnosti LINAK A/S

Soubory

Průvodce hodnotami společnosti LINAK

Vývoj společnosti LINAK od malé dílny s hrstkou lidí k pozici úspěšného leadera na mezinárodních trzích je postaven na souboru hluboce zakořeněných hodnot.

Zobrazit

Kontaktujte oddělení HR společnosti LINAK

Máte-li dotazy týkající se volných pracovních míst, hodinově placeného zaměstnání, stáží či spolupráce na diplomové práci, neváhejte kontaktovat oddělení HR společnosti LINAK.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.