Kontaktujte nás zde

Vylepšete si práci s pohony v softwaru Actuator Connect™

Konfigurátor LINAK® Actuator Connect nebývale usnadní přizpůsobení řešení pohybu.

 

Software Actuator Connect v přenosném počítači

 

Úkolem tradičního pohonu je zasouvání a vysouvání standardní rychlostí. Existuje však rostoucí poptávka po pokročilých funkcích a dalších možnostech ovládání. Pohony LINAK jsou inteligentnější, než si myslíte. Se softwarem Actuator Connect získáte plnou kontrolu nad lineárním pohybem.

 

Flexibilní proces vývoje produktů

V softwaru Actuator Connect lze provádět konfiguraci a testování prototypu bez nutnosti předem specifikovat veškeré softwarové funkce. Podpoříte svižnost vývoje a urychlíte proces od nápadu po finální řešení.

Níže naleznete přehled některých možností konfigurace nabízených softwarem Actuator Connect. Pomůže přizpůsobit řešení pohybu na míru tak, aby vyhovovalo vašim specifickým požadavkům – s bezproblémovou integrací do aplikace:

  • Typy zpětné vazby a škálování
  • Virtuální dorazy
  • Plynulý rozběh a dojezd
  • Proudové limity
  • Nastavitelná rychlost
  • Možnosti polohy
 
 

Ikona softwaru Actuator Connect™

Pohony s integrovaným řízením IC Integrated Controller™ LINAK® jsou flexibilní a lze je přizpůsobit speciálním požadavkům a potřebám zákazníků.

Zaregistrujte se a stáhněte si bezplatnou verzi nejnovějšího konfigurátoru Actuator Connect™ zde.

 
 

Zvýšení kvality a výkonu

Společnost LINAK ví, že klíčem ke zlepšení kvality či výkonu obecně jsou data vzájemně se ovlivňujících komponent.

V konfigurátoru LINAK Actuator Connect najdete grafy zobrazující v reálném čase spotřebu energie, teplotu, polohu atd. Tyto hodnoty mohou být zvláště cenné ve fázi navrhování prototypu.

Provedením zkušebního chodu pohonu zjistíte, zda počáteční výpočty přinesly správné specifikace pohonů.

Data můžete analyzovat a přesvědčit se, zda pohon vaší aplikaci vyhovuje nebo zda bude potřebovat další nastavení k plynulejšímu provozu a prodloužení životnosti.

Můžete si stáhnout kompletní zprávu ve formátu PDF s obecnými informacemi o pohonu (typ, poloha, poslední známý stav atd.) a komplexními údaji o používání, jež shrnují všechna uložená data historie (vč. protokolů chyb) za celou dobu životnosti pohonu.

Soubor PDF také obsahuje aktuální schéma zapojení a aktuální konfiguraci.

 

Zamezte zbytečným prostojům

Společnost LINAK si dobře uvědomuje důležitost provozuschopnosti. Nefunkční pohony musí být co nejrychleji opraveny nebo vyměněny.

Po připojení pohonu se okamžitě zobrazí informace popisující stav zařízení.

V aplikacích netolerujících prostoje nabízí řešení LINAK digitální výstup s chybovými kódy pro snadné odstraňování potíží.

Při chybě pohonu bude možné určit přesnou příčinu jeho zastavení. Dostupný stav a diagnostika zkrátí prostoje.

Snadné odstraňování potíží se systémem ušetří čas a nabídne metody řešení problémů, které by jinak mohly skončit zbytečnou výměnou.

 

Použití (kompatibilita)

Konfigurátor Actuator Connect je kompatibilní pouze s operačními systémy Microsoft Windows.

Část konfigurátoru je k dispozici pro pohony IC™ s rozhraním I/O™. V závislosti na vlastních preferencích můžete provést připojení kabelem USB nebo použít bezdrátové připojení Bluetooth®.

Další informace o rozhraní I/O najdete zde.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Prozkoumejte možnosti softwaru Actuator Connect

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás