Kontaktujte nás zde

Danfoss PLUS+1® – rychlá integrace elektrických pohonů do strojního zařízení pro náročné úkoly

Spolupráce společností LINAK® a Danfoss® umožňuje technikům přidávat elektrické pohony do návrhů konstrukcí inteligentních terénních vozidel a vozidel do náročných podmínek.

 

Co je Danfoss PLUS+1?

PLUS+1 je jedinečná systémová vývojová platforma a nástroj pro techniky navrhující inteligentní terénní vozidla pro náročná prostředí. V intuitivním programovém rozhraní PLUS+1® GUIDE ji konstruktéři využívají k přidávání, přesouvání či přetahování veškerých komponent a dílů potřebných ke splnění požadavků na moderní vozidla.

Přidání speciálně přizpůsobeného bloku slučitelnosti do platformy Danfoss PLUS+1 umožňuje technikům pracujícím na návrzích strojního zařízení do náročných podmínek zahrnout do projektů elektrické pohony.

 

Úspora času ve fázi návrhu

Díky úzké spolupráci mezi mezi dvěma průmyslovými segmenty zastoupenými společnostmi LINAK TECHLINE® a Danfoss Power Solutions vzniklo nové rozšíření Danfoss PLUS+1 – vývojový nástroj umožňující technikům přidávat elektrické pohony do návrhů inteligentních terénních vozidel a strojního zařízení do náročných podmínek.

Platformu Danfoss PLUS+1 využívá ve fázi návrhů řada techniků navrhujících těžké stavební stroje, zařízení pro mobilní zemědělství a venkovní výkonové vybavení.

Prostřednictvím řady bloků slučitelnosti umožňuje platforma konstruktérům bez odborných znalostí v oblasti vývoje softwaru vybírat a přetahovat potřebné komponenty do návrhů nového strojního zařízení.

Logo PLUS+1
 
 

V rámci konceptu Plug&Play je vše velmi snadné

Rozhraní zajišťující kompatibilitu produktů nese název PLUS+1 GUIDE. Jedná se o vývojový nástroj vlastněný společností Danfoss Power Solutions, jenž uživatelům umožňuje kombinovat grafické symboly a komponenty k vytváření kompletních softwarových řídicích systémů vozidel. Tento typ modulárního programování nabízí vývojovým inženýrům mnohem více možností a umožňuje vytvářet optimální řešení mnohem rychleji než obvykle.

 

Rychlý způsob přidávání elektrických pohonů

Do moderních vozidel vyžadujících odolné řešení pohybu/polohování lze snadno integrovat pohony LINAK nabízející plnou kompatibilitu se sběrnicovými systémy CAN (CAN SAE J1939). Díky desetiletím zkušeností s vytvářením řešení pro systémy pracující v náročných podmínkách nabízí společnost LINAK osvědčené a testované technologie na platformě Danfoss PLUS+1.

 

Chcete se dozvědět více?

Ikona kontaktu

Více informací o softwaru PLUS+1 a PLUS+1 GUIDE naleznete na webu společnosti Danfoss. Chcete-li se dozvědět více o elektrických pohonech kompatibilních s platformou PLUS+1, prohlédněte si níže uvedený související obsah. S přímými konkrétními dotazy se také můžete obracet na naše odborníky z divize LINAK TECHLINE.

Kontaktujte nás

 
 
„Zaznamenáváme růst na trzích s řešeními elektrického pohybu v mobilním zemědělství, průmyslové automatizaci, manipulaci s materiály či dokonce ve stavebnictví. Možnost snadné volby a výběru elektrických pohonů v systému Danfoss PLUS+1 je skvělým přínosem nejen pro vývojové techniky společností LINAK a Danfoss, ale nepochybně také pro zákazníky a další pracovníky využívající tento nástroj.“
Thomas Moeller, aplikační technik společnosti LINAK, TECHLINE

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás