Technika a trendy

Výkon a rychlost k zajištění efektivního pohybu v nemocnicích

Pro mnohé zdravotnické aplikace (například operační stoly, lehátka, lůžka či rentgenová zařízení) představuje výkonný systém pohonů způsob, jak dosáhnout efektivity potřebné k zajištění optimální péče o pacienty.

Moderní péči o pacienty a vývoj nemocničních aplikací ovlivňují především dva trendy. Stárnutí světové populace a stupňující se nárůst výskytu obezity. Tato kombinace se odráží ve zvyšujícím se počtu pacientů vyžadujících péči.

Proto jsme zintenzivnili vývoj výkonnějších systémů pro polohovací aplikace ve zdravotnictví, kde mezi hlavní požadavky patří přesnost, ovladatelnost a rychlost. 

Abyste uspokojili poptávku po vyšší nosnosti se zajištěním efektivity potřebné ke zvládnutí budoucích pacientů, zaměříte se především na dva parametry: výkon a rychlost!

Výkonné systémy určené pro pokročilé polohování
Během více než 35 let společnost LINAK neustále sledovala vývoj polohovacích systémů pro zdravotnictví a v některých případech stála v jeho čele. Pohyb vyžadovaný aplikací zajišťují naše osvědčené pohony a zvedací sloupky LC3, LA20 a LA40 HP. Kontrolbox LINAK® OpenBus™ pak střeží tajemství koordinace, přesnosti a řízení.

Po spárování kontrolboxu CO71 s některými z uvedených výrobků se můžete spolehnout na více než dostatek výkonu umožňujícího bezproblémové zvládání i velmi náročných situací v poskytování péče. Získáte zkrátka dodatečnou nosnost bez ztráty rychlosti.


Sestavte si vlastní výkonnou aplikaci
Celá řada výrobků LINAK® je navržena k uspokojení rostoucích potřeb výkonu a rychlosti. Zběžný pohled na rozsáhlý produktový program společnosti LINAK vám nabídne spoustu spolehlivých a důkladně testovaných výrobků – všechny lze vzájemně kombinovat a snadno integrovat. 

Potřebujete-li však skutečnou sílu a agilitu k vytvoření výkonných a rychlých pohybových vzorců v moderním zdravotnickém zařízení, doporučujeme kombinaci těchto produktů:

  • kontrolbox CO71 (350 W zdroj SMPS)
  • propojka PJ2 (k přidání dvou kanálů navíc)
  • zvedací sloupek LC3 (6 000 N, 29 mm/s, vysoký ohybový moment)
  • lineární pohon LA40 HP (8 000 N v celé délce zdvihu)
  • lineární pohon LA31 (pro tlačné i tažné aplikace)
  • a elegantní lineární pohon LA20 (2 500 N, pokud je důležitý design a prostor)

S ručním ovládáním HB80 využijete potenciál pohybových vzorců systému spolu s funkcemi paměti poloh v kontrolboxu. Přidáním další jednotky CO71 a propojením obou kontrolboxů systémem LINAK® CO-Link™zdvojnásobíte výkon i počet kanálů a získáte takřka neomezené možnosti.

 
Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

LA40 – video play-icon

LA40

Soubory

Výkon a rychlost

Dodejte aplikacím výkon a rychlost. Systémy LINAK poskytují mimořádnou nosnost, avšak nikoli na úkor rychlosti či bezpečnosti.

Zobrazit

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

Zobrazit

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.