Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

CO-Link™

CO-Link™ je koncept společnosti LINAK umožňující zdvojnásobení počtu kanálů vašeho systému pohonů využitím výrobků LINAK, které již máte k dispozici. Získáte dvojnásobný výkon, jenž vám umožní ovládat vše stejným (jediným) ručním ovládáním.

CO-Link™

Představte si dva kontrolboxy a jen jedno ruční ovládání
Občas jsou zapotřebí více než čtyři kanály nabízené systémem pohonů. Vysoce pokročilé aplikace v oblasti zdravotní péče, jako jsou specializovaná lůžka, bariatrická křesla a nejrůznější terapeutické stoly či křesla často, vyžadují dodatečné kanály pro další pohony a jiné funkce s přidanou hodnotou. V takových situacích využijete systém CO-Link v kombinaci s kontrolboxy LINAK CO41, CO61, CO65 nebo CO71

  • Až osm kanálů a vyšší výkon (2×200 W)
  • Snadná konfigurace pomocí kabelů a přizpůsobeného softwaru
  • Snadná logistika s využitím výrobků, které již máte k dispozici

CO-Link není produkt. Jedná se o koncept vyvinutý společností LINAK k zajištění souladu se zákazníky vyrábějícími specializované polohovatelné aplikace pro zdravotnictví. Aplikace, jež vyžadují více než obvyklou čtyřkanálovou konfiguraci.

Až osm kanálů pro speciální aplikace
Koncept LINAK CO-Link umožňuje vytvářet pokročilé pohyby ve vysoce specializovaných zdravotnických aplikacích. Kromě přidání dalšího kontrolboxu a tedy zdvojnásobení počtu kanálů tento koncept zajistí také dalších 200 W výkonu. Propojením dvou kontrolboxů vám garantuje dvojnásobný výkon. Vše se ovládá jen jedním ručním ovládáním.

Objednejte si kabel a stáhněte přizpůsobený software
Společnost LINAK usnadnila vytvoření řešení CO-Link bez vývoje nového a nákladného systému. Jednoduše propojte dva kontrolboxy kabelem prostřednictvím standardní propojky LINAK. Řídicí software je přizpůsobený vašim jedinečným aplikacím a až budete chtít, snadno si jej kdykoli stáhnete.

Vytvořte konfiguraci s materiálem, který již máte
Speciální lůžka a další velmi pokročilé aplikace pro zdravotnictví se samozřejmě neprodávají v takových počtech jako např. nemocniční lůžka nebo běžné zvedáky pacientů. Právě proto koncept CO-Link staví na výrobcích LINAK, které již máte na skladě. Pohony, kontrolboxy, ovladače atd jsou stále tytéž. Výsledkem je ideální logistika a flexibilita v reagování na okamžité potřeby zákazníků.

 
CO-Link play-icon

LINAK CO-Link™ – pokročilý pohyb s dvojnásobnou silou

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás