Kontaktujte nás zde

Stačí jen kliknout – přizpůsobte si ruční ovládání

Kdykoli se vraťte k optimální poloze ke čtení v lůžku. S verzemi Advanced ručních ovladačů LINAK® HC40 můžete kromě ukládání oblíbených poloh také vytvářet své vlastní zkratky k funkcím a jedním kliknutím se například vrátit ke své oblíbené poloze vsedě!

Uložte si v ovladači HC40 Advanced oblíbené polohy nebo funkce ve formě zkratek

Všichni známe ten pocit, když narazíme na něco skvělého – lahodné jídlo, krásné oblečení, úžasně pohodlnou židli, funkci, která pro nás výborně pracuje nebo opravdu dobrou polohu pro čtení v posteli. Těžko se to vysvětluje, prostě to fungujte. Přejděme k situaci, kdy se snažíte opakovat zážitek, uvařit stejné jídlo, najít podobné oblečení nebo znovu vytvořit pohodlnou polohu pro čtení. Je to témě nemožné!

To však už neplatí. Určitě ne v naposled jmenovaném případě. Najdete-li dokonalou polohu pro čtení při sezení v polohovatelném lůžku, nebo narazíte na často využívanou funkci, vytvořte si zkratku!

Mějte své oblíbené položky a funkce na dosah ruky
Verze Advanced ručního ovládání HC40 umožňují uživatelům uložit až čtyři oblíbené polohy. Oblíbené položky lze také pojmenovat a používat jako zkratky. Všechny jsou přístupné na hlavní obrazovce ručního ovládání. Takováto kombinace funkcí vám umožní užívat si dobrý zážitek ze čtení zas a znovu. Stačí se jedním kliknutím vrátit k oblíbené poloze pro čtení.

Faktem je, že většinou máme dvě či tři funkce, které používáme mnohem častěji než jiné. Proto jsme u ovladačů HC40 navrhli horní řadu tlačítek k ukládání nejpoužívanějších funkcí či poloh. Nastavení tří oblíbených poloh či funkcí (např. tichý budík nebo časovač spánku) záleží zcela na preferencích uživatele.

HC40

K nejpoužívanějším funkcím se vždy dostanete jen několika kliknutími a funkce zkratek uživatelům umožní přizpůsobit si ovladač podle vlastních individuálních potřeb. Například uživatel nastavující na každou noc tichý budík může nyní do nabídky vstoupit jen jedním kliknutím! Rychlé nastavení budíku na příští ráno a ulehnutí k spánku je tak ještě pohodlnější. 

Správný ovladač pro pokročilé duální pohony
Pokročilé verze ovladačů HC40 umožňují uživatelům ukládat oblíbené polohy. Tuto funkci podporují pokročilé verze duálních pohonů LINAK®, neboť vyžaduje funkci paměti. Kombinací obou zařízení, například jednotky HC40 Advanced (ruční ovládání) a jednotky TD4 Advanced (duální pohon) můžete nabídnout systém umožňující uživatelům ukládat a vyvolávat oblíbené polohy. 

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

HC40 Advanced – procházení nabídky play-icon

HC40 Advanced: Jak zařízení používat

Výměna baterií v ovladači HC40 play-icon

Zjistěte, jak vyměnit baterie v ručním ovládání LINAK HC40 FRAME™

Obnovení továrního nastavení ovladače HC40 play-icon

HC40 Advanced: Obnovení továrního nastavení ručního ovládání

HC40 – začínáme play-icon

HC40 Advanced: Jak začít

HC40 – ukládání oblíbených poloh play-icon

HC40 – ukládání oblíbených poloh

HC40 – uložení zkratek na displeji play-icon

HC40 Advanced: Uložení zkratek

Soubory

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás