Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Přizpůsobení – zobrazte uživatelům svou značku

Potřeba vyniknout, odlišit se a být rozpoznatelní je dnes intenzivnější než kdykoli předtím. Přizpůsobování výrobků a řešení není ve společnosti LINAK® ničím novým. Například výrobci komfortního nábytku využívající ovladač HC40 mohou vykonat obrovský skok vpřed a umístit logo své značky doslova na dosah ruky uživatelům.

Přizpůsobte ovladač HC40, aby odrážel značku podle vašeho výběru

Ve společnosti LINAK plně reflektujeme a chápeme, proč je pro výrobce lůžek důležitá schopnost nabídnout zákazníkům něco, co odráží jejich značku. Proto jsme usnadnili zajištění viditelnosti značky pro koncové zákazníky. 

Přestože je ruční ovládání HC40 LINAK® ve své podstatě již jedinečným výrobkem, vytvořili jsme řadu přizpůsobitelných možností, které vám umožní verzi upravit a přidat design značky dle vlastního výběru. Koncoví zákazníci se budou jen sotva plazit pod lůžkem, aby potvrdili přítomnost vysoce kvalitního systému LINAK. Víme však, že jejich pohled zcela jistě spočine na ručním ovládání! Proto chceme, aby zde viděli vaši upřednostňovanou značku!  

Při každodenním používání lůžka si budou zakoušené pohodlí spojovat se značkou podle vašeho výběru! 

Umístěte svou značku tam, kde ji uživatelé uvidí 
Ovladač HC40 dokáže stejně jako většina ostatních ručních ovládání LINAK zobrazovat firemní značku (logo nebo název) na víčku prostoru pro baterie, na displeji nebo na obou místech současně. Víčko prostoru pro baterie a zadní strana mohou být také přizpůsobeny použitím odlišné barvy tak, aby odpovídaly vaší firemní vizuální identitě. Přidat lze také jedinečný vzor – pásky nebo body – přidružené ke specifické značce. Viditelnost značky na první pohled! 

Máte zkrátka následující možnosti: 

  • Přidání loga a/nebo názvu značky
  • Změna barvy a vzoru víčka prostoru pro baterie na zadní straně 

Zahrnutí zobrazení vlastního textu na displeji
Ovladače HC40 jsou jednou z prvních modelových řad LINAK® s barevným displejem a modely Advanced HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™ nabízejí řadu nových možností přizpůsobení. Nejedná se již jen o okamžitou viditelnost značky zvenku – týká se také softwaru, jenž propagaci vaší značky podpoří. Obrazovka jednotky HC40 pomůže zobrazit upřednostňované logo značky v jasných barvách a zajistí okamžitou viditelnost značky ve chvíli, kdy uživatel ovladač zapne.

Poskytněte uživatelům osobní oznámení
Další možností řady HC40 Advanced je vytvoření textů oznámení s rozhodnutím, jak často se mají uživateli zobrazit. Představte si, že se vám na displeji ovladače zobrazí pozdrav „Dobré ráno Pavle“ nebo „Přejeme Vám hezký den Julie!“. Jsou to příklady standardních oznámení, za nimiž následuje jméno. Potom si představte, že text nahradíte upoutávkou vaší aktuální kampaně nebo sloganem spojovaným s konkrétní značkou lůžka. Docílíte přímé viditelnosti značky v rukou uživatele a skutečně jedinečné osobní vnímání.


 

HC40

Faktor překvapení v prodejnách!
Představte si ten údiv při prezentaci ovladače HD40 před zákazníkem. Zákazník uchopí ovladač do rukou a na obrazovce se objeví vzkaz: Přejeme Vám hezký den Pavle! Tato zkušenost u zákazníků vyvolá dojem skvěle provedeného produktu a každý jistě ocení pozornost věnovanou detailům.

Prodejce se na schůzku připraví obnovením ovladače HC40 do továrního nastavení a zadáním jména zákazníka. Usnadnili jsme vyhledání funkce obnovení továrního nastavení. Prodejce ovladač resetuje několikerým klepnutím na displej a připraví jej pro dalšího zákazníka.

Chcete-li získat více informací o ovladači HC40, navštivte stránku „HC40 – vytvořen podle vašich přání“ nebo se obraťte na místní zastoupení společnosti LINAK®.

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

HC40 Advanced – procházení nabídky play-icon

HC40 Advanced: Jak zařízení používat

Výměna baterií v ovladači HC40 play-icon

Zjistěte, jak vyměnit baterie v ručním ovládání LINAK HC40 FRAME™

Obnovení továrního nastavení ovladače HC40 play-icon

HC40 Advanced: Obnovení továrního nastavení ručního ovládání

HC40 – začínáme play-icon

HC40 Advanced: Jak začít

HC40 – ukládání oblíbených poloh play-icon

HC40 – ukládání oblíbených poloh

HC40 – uložení zkratek na displeji play-icon

HC40 Advanced: Uložení zkratek

Soubory

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás