Systém

Systémy pohonů pro polohovatelná křesla

V úspěšném vývoji pohybových systémů pro moderní naklápěcí křesla je naprosto zásadní zaměření na kvalitu, snadnou montáž a respektování svobody designéra.

Abychom výrobce a designéry podpořili při výrobě prvotřídních polohovatelných křesel s plynulým a tichým pohybem, vyvinuli jsme systémy nabízející řadu výhod – zejména v podmínkách nedostatku prostoru a vysokého rizika přiskřípnutí kabelů. Umožňují omezení počtu kabelů a usnadňují montáž.

Prostorově úsporné uspořádání
Polohovací systémy LINAK® pro naklápěcí křesla tvoří dva či více sériově propojených pohonů LA10. Přidejte na míru vytvořené rozhraní LINAK BLE (BLE2DC) k jednomu z pohonů v sérii a připojte se bezdrátově k řídící jednotce křesla. Novinkou v tomto systému LINAK je využívání technologie přivádějící energii i data stejným kabelem, jež v systému eliminuje několik kabelů a prvků (např. tradiční kontrolbox). Méně kabelů na starosti – méně zdrojů pozdějších potenciálních poruch.

Rychlá montáž a snadné použití
Postarali jsme se, aby existoval pouze jeden způsob připojení pohonů LA10, takže skutečně není co pokazit. Sestavení systému a jeho umístění do aplikace je snadné a intuitivní – bez omezování designu. Usnadnili jsme vám také vlastní rekonfiguraci systému. Potřebujete-li další konfigurace, použijte jednoduše náš praktický konfigurátor.

Snazší a jednodušší to snad ani být nemůže. Stačí připojit a používat.

 
Zhlédněte video: Systémy pohonů LINAK pro naklápěcí křesla play-icon

Systém pohonů LINAK pro naklápěcí křesla. Když pohodlí rozhoduje.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Systémy pohonů pro naklápěcí křesla

Seznamte se s našimi spolehlivými systémy pohonů pro polohovatelná křesla s bezdrátovou řídicí jednotkou. Provedli jsme výzkum s cílem zjistit, zda tento systém zohledňuje celý hodnotový řetězec.

Zobrazit