Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Rychlou cestou k polohovatelnému nábytku do obývacích pokojů je systém Plug and Play

Výroba elegantního komfortního nábytku vyžaduje dovednosti a dobře vyvinutý smysl pro design. Přidání polohovacích systémů zvyšuje celkovou složitost výrobků. S intuitivním systémem Plug and Play LINAK je však práce jednodušší a mnohem rychlejší.

Intuitivní systém Plug and Play LINAK pro polohovatelná křesla

Výroba systémů pohonů, kde do sebe vše zapadá a nesprávný krok je prakticky vyloučen – klíčová oblast koncentrace společnosti LINAK® při vývoji řešení pro moderní komfortní nábytek.

Systémová řešení vám jako výrobci umenší starosti s montáží, řízením zásob a konfigurací systému. Jen několik produktů dokáže vytvořit řadu různých systémů a pomůže vám zajistit přesný pohybový vzorec, jenž si přejete realizovat – flexibilně a snadno v duchu principu Plug and Play.

Můžete se klidně soustředit na design

Chceme výrobcům dopřát klid a soustředěnost ryze na design, stabilitu a estetiku nábytku. Podmínkou je zde úplná důvěra ve spolehlivost pohybového systému i proces jeho integrace. Naše pohony zajistí plnou funkčnost v bezchybné kvalitě a poskytnou vám natolik snadné sestavení systému, že zkrátka nebude možné nic pokazit.

Jedním z příkladů je lineární pohon LA10. Běžně se využívá v systémech polohovatelných křesel, kde může pracovat v konfiguraci samostatného pohonu nebo jako jeden z několika sériově zapojených pohonů.

Modulární výrobky pro snadno sestavitelné systémy

V systémech LA10 jsou všechny součásti inteligentní. Umožní zachovat zvolenou konfiguraci, ať už jste systém sestavili jakkoli. Zlepšuje se tak mimo jiné efektivita řízení zásob, neboť systémy lze na místě překonfigurovat. Zkrátka a dobře, získáte možnost vytvořit několik různých systémových konfigurací se stejnými produkty.

Systémům propojených pohonů také postačí méně kabelů pro správu díky systémové funkci vylepšené bezdrátovou technologií Bluetooth®, jež dále redukuje množství kabelů. Všechny systémy pohonů LINAK se snadno a rychle sestavují a v konstrukci naklápěcího křesla se pohodlně „skryjí“. Právě tím rozumíme „jednoduchost Plug and Play“.

Chcete-li se dozvědět více o našich modulárních systémech pohonů pro naklápěcí křesla nebo obecně o polohovatelném komfortním nábytku, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Systémy pohonů pro naklápěcí křesla

Seznamte se s našimi spolehlivými systémy pohonů pro polohovatelná křesla s bezdrátovou řídicí jednotkou. Provedli jsme výzkum s cílem zjistit, zda tento systém zohledňuje celý hodnotový řetězec.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás