Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Postavte se za své zdraví

Existuje řada způsobů, jak během pracovního dne probudit energii. Nejsnazší způsob je jednoduchý: každou hodinu vstát od stolu. Podle zjištění vědců budete efektivnější, produktivnější, šťastnější a zdravější.

Jste docela zdraví, avšak stále se ke konci pracovního dne cítíte unavení? Existuje mnoho způsobů, jak během pracovního dne probudit energii – krátkým zdřímnutím, zdravým obědem nebo vyběhnutím schodiště namísto jízdy výtahem.

Víte však o tom nejjednodušším způsobu – prostě častějším vstáváním od práce?

Výzkumy ukazují, že upuštěním od sedavého chování se stanete efektivnějšími, produktivnějšími a šťastnějšími, což prospěje i vašemu zdraví. V současné době existují pádné důkazy, jež spojují intenzivní sedavé chování se zvýšeným rizikem výskytu diabetu typu II, kardiovaskulárních chorob, předčasného úmrtí, některých nádorových onemocnění (zejména nádorů tlustého střeva, plic či dělohy) a deprese. 

Tato zvýšená rizika lze omezit prostřednictvím několika jednoduchých kroků, a vstávání u práce je jedním z nich.

Chcete-li získat další informace o ergonomii a výhodách vstávání, nahlédněte do naší infografiky nebo navštivte web Pohyblivé stoly.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Postavte se za své zdraví play-icon

Postavte se za své zdraví

Pohyb je život play-icon

Pohyb je život

6 tipů pro ergonomicky vylepšený pracovní den s produkty LINAK play-icon

6 tipů pro ergonomicky vylepšený pracovní den s produkty LINAK

Soubory

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás