Technika a trendy

Vliv designu zvedacích sloupků na vzhled moderních kancelářských stolů

Stoly k sezení/stání se stávají integrální součástí moderních kancelářských sestav, což vede k nárůstu poptávky po přizpůsobitelných designech. Návrháři a výrobci hledají systémy, jež budou flexibilní, snadno integrovatelné a nabídnou individuální možnosti designu od tvarů sloupků až po barvy a speciální potřeby výkonu.

Význam skvělého designu sehrává v moderních kancelářských prostředích stále výraznější roli. Firmy a jejich zaměstnanci hledají nábytek, který je nejenom funkční, ale odpovídá také jejich firemní kultuře, inspiruje a ladí s vizuální identitou společnosti.

Společnost LINAK® tento trend přirozeně podporuje a nabídkou širokého programu stolních systémů LINAK zajistí výrobcům stolů potřebnou flexibilitu.

Vytvořte si vlastní design
Stolní systémy LINAK® jsou vyrobeny ke snadné integraci. V pozici výrobce se tak můžete lépe ptát sami sebe: Jaký je náš styl? Jaký charakter chceme svým konstrukcím stolů propůjčit? 
Řada různých zvedacích sloupků LINAK se dodává s různými tvary a velikostmi. Ať už tedy hledáte jakýkoli styl, vždy vám budeme moci vyhovět. Vyberete si z obdélníkových, kruhových, elipsovitých nebo čtvercových profilů, ve dvou či třístupňových verzích – v běžných či obrácených variantách.

Na technické úrovni máte řadu možností individualizace zvedacích sloupků. Můžete přidat různé držáky, vestavěný snímač technologie Anti-Collision™ nebo zvyšíte nosnost ze standardu (800 N/nohu) na vysoké zatížení (1 200 N/nohu).

Vliv designu zvedacích sloupků na vzhled moderních kancelářských stolů

Předveďte se v pravých barvách
Trend směřuje k unikátním designům a jedinečné designy stolů vyžadují jedinečné možnosti. Výrobky LINAK® pro stoly se dodávají ve třech standardních barvách: černé, šedé a bílé. Snadno se hodí ke každému designu stolu.

Chcete-li však navrhnout stůl se systémem ve vlastních barvách, můžeme všechny zvedací sloupky a patky samozřejmě dodat i v upřednostňovaných odstínech.

 
DL PLUS

Získejte možnost čistého designu
Hledáte-li mimořádně čisté možnosti designu, nabídne vám LINAK vybranou řadu zvedacích sloupků ve variantě DL PLUS™.  V současné době je tato varianta k dispozici pro sloupky DL6 (obdélníkový) a DL19 (čtvercový). Zvedací sloupky tohoto typu byly vyrobeny se zvláštním zřetelem na viditelné detaily. Tato designová varianta obohacuje zvedací sloupky DL PLUS o neviditelné kluzné bloky a ploché hrany.

 

Chcete-li získat více informací o stolních systémech LINAK® a jejich začlenění do vaší designové řady, kontaktujte prosím místní zastoupení společnosti LINAK.

 
DL PLUS – varianta čistého designu zvedacích sloupků play-icon

DL PLUS: Zvedací sloupky s čistým designem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

Zaostřeno na kancelářské stoly (česky)

Elektrické nastavování kancelářských stolů odpovídá dynamickému pracovnímu stylu a novým pracovním metodám.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.