Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy se sloupky s motorkem v krytu

Potřebujete-li zvedací sloupky, které lze snadno integrovat do více konstrukcí stolů, je pro vás systém LINAK® se sloupky s motorkem v krytu tou správnou cestou.

Systémy se sloupky s motorkem v krytu

Spousta výhod pro kancelářské stoly
Každý systém LINAK® tvoří v podstatě jeden či více zvedacích sloupků propojených s řídicím kontrolboxem a ovládacím panelem.

Bude jen na vás, jaké funkce do své aplikace přidáte – od patek, přes horní rámy až po různá přizpůsobení. Při výběru systému LINAK a jeho kombinování s příslušenstvím LINAK si můžete být vždy jisti, že vše bude do sebe zapadat. Tento koncept nazýváme Plug & Play™.

Sloupky s motorkem v krytu
Rozsáhlý program LINAK® se sloupky s motorkem v krytu zapadne do stejné rámové konstrukce – vše navrženo pro snadnou montáž do vašeho nábytku.

Naše sloupky s motorkem v krytu vynikají vysokou kvalitou, stabilitou a značným stupněm přizpůsobitelnosti. Ať už hledáte různé provedení sloupků (obdélníkové, čtvercové nebo kruhové profily s možnostmi čistého designu), jedinečné barvy (černá, šedá, bílá – nebo vlastní barva), určitá rozvržení (standardní nebo obrácená vzhůru nohama), výšky (dvoudílné nebo trojdílné sloupky), speciální možnosti zátěže (standardní nebo vysoká zátěž), integrované antikolizní snímače nebo optimalizaci pro určité koncepce nábytku (např. bench stoly) – LINAK vám vždy nabídne vše potřebné!

DL6, DL19 a DL11
 

Kontrolbox nebo integrované řízení
Standardní systémy se sloupky s motorkem v krytu vyžadují k provozu kontrolbox nabízející řadu přizpůsobení. Kontrolbox CBD6S se tak stává mozkem standardního systému se sloupky s motorkem v krytu. V závislosti na variantě kontrolboxu lze systém rozšířit až o 4 zvedací sloupky. Přejete-li si propojit ještě více sloupků, přidejte do své soustavy další kontrolbox. Kromě designu v intencích konceptu Plug & Play bez nutnosti inicializace jsou kontrolboxy LINAK lehké, se štíhlým elegantním designem a neuvěřitelně snadnou montáží.

CBD6S
 

Jednoduché stolní systémy se dvěma nohami mohou využívat sloupky s motorkem v krytu s integrovaným řízením (IC). V tomto systému je kontrolbox integrován do sloupku a síťové napájení zajišťuje externí zdroj SMPS (Switch Mode Power Supply).

Ovládací panel
Všechny ovládací panely LINAK®  jsou zkonstruovány s ohledem na snadnou ovladatelnost a integrovatelnost. K dispozici jsou verze od minimalistických jednotek až po pokročilé panely s digitálními funkcemi, jako jsou integrované displeje, paměťové funkce a konektivita Bluetooth®. Vyberte si libovolný pracovní stůl, zapojte jej do systému a vše je připraveno k provozu.

DPG1C, DPG1K, DPF a DPA
 

Prvky doplňující sestavu vašeho stolního systému
Po volbě systému nastane čas integrace do designu vašeho stolu. Můžete přidat horní rám Kick & Click, který je k dispozici pro několik šířek stolu a je optimalizován k montáži sloupků s motorkem v krytu k desce stolu.

Další zřejmou volbou je kombinace sady DL Feet. Řešení existuje v elegantním provedení a několika variantách. Stačí pár šroubů a získáte úhledný stabilní systém.

Nakonec můžete do systému přidat další příslušenství, například snímač Desk Sensor 1 a  řešení Anti-Collision , jež stůl ochrání před kolizemi s překážkami v dráze pohybu stolu nahoru či dolů. Nebo systém doplníte bateriovým zdrojem BA001 a získáte mobilní typ sestavy.

Nejrozsáhlejší sortiment výrobků a možností přizpůsobení na trhu
Spousta profilů sloupků a nejrůznější systémová řešení představují pravděpodobně nejkomplexnější portfolio produktů pro kancelářské stoly a pracovní stanice na trhu. Vše do sebe bez ohledu na typ produktu či systému zapadá a systémy LINAK® jsou tak nejsnáze přizpůsobitelnými a nejintuitivnějšími produkty svého druhu.

Chcete-li se dozvědět více o našich systémových řešeních pro kancelářské stoly, neváhejte oslovit místní zastoupení společnosti LINAK.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Kick & Click play-icon

Kick & Click – inovativní montáž kancelářského stolu

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás